Октябрь 2016
Оцените работу:
Рейтинг: Дизайн и оформление уже существующей архитектуры дома 4.7 из 5. Оценок : 3

Дизайн и оформление уже существующей архитектуры дома

  • Визуализация

Описание проекта

Концепция дизайна: Оформить уже существующую архитектуру фасада жилого дома.


Основные материалы фасада: Фасадная доска из древесно-полимерного композита. Композитные фасады, по сравнению с деревянными, более долговечны и не теряют свой внешний вид на протяжении долгих лет. Так же были использованы: штукатурка, гранит, черепица, стекло для ограды балкона и терассы.


Адрес объекта: Киевская обл., с. Святопетровское


Отзыв дизайнера: Основной сложностью было наличие разногабаритных окон, упрощенной изначальной архитектуры самого дома, отсутствия различных выступов либо углублений в фасадной части.

Отзыв клиента

Віктор Б.
"Перед тим як розпочати будівництво будинку, замовив проект у однієї відомої компанії, але з часом зрозумів, що хочу оновити зовнішній вигляд будинку (фасад). Хотілося щось сучасне. Нажаль, звертався до двох компаній і жодна не змогла задовільнити мої побажання, надсилаючи примітивні варіанти. Лише після того як я звернувся до студії "Дизайн-студія Інтер'єр-Ідея", залишився повніст задоволеним, так як отримав бажаний результат. Найважче завдання, яке стояло перед дизайнерами даної компанії полягало в тому, що "коробка" будинку вже була збудована, і треба було задовільнити мої побажання, виходячи з того, що вже було. Приємно був вражений результатами відразу ж після першого надісланого мені варіанту. Попередня зустріч біля будинку не пройшла марно: зробивши усі необхідні заміри, та врахувавши усі побажання - я отримав від дизайнерів саме те, що і очікував. Під час опрацювання мого замовлення дизайнери компанії дійсно намагалися підібрати найкраще рішення, а не вислати чим по-швидше будь-який варіант. Окрему подяку хочу висловити дизайнеру Юлі, за професійний підхід до клієнта і за те що Ви чуєте і саме головне розімієте клієнта. Бажаю процвітання та росту Вашій компанії та колективу!!! Юля, МоЛоДеЦь! "