Останні проекти 

Дивитися повне портфоліо

про нас Дизайн в регіонах

Дизайн інтер'єра: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Черкаси , Харків, Луцьк, Сєвєродонецьк , Тернопіль та інші міста України.


Хороший ремонт в квартирі, як відомо, починається з дизайну. А дизайн квартир майже завжди краще замовляти в тому місті, де знаходиться дизайнер інтер'єру. Ми активно розвиваємо мережу філій студії "Інтер'єр-Ідея" в різних регіонах України, оскільки розуміємо, що повноцінний контакт з можливістю вести авторський нагляд над дизайн-проектом можливий тільки при близькому географічному розташуванні.

Перевірте, чи є наша філія поблизу до Вас.
Дизайн інтер'єру онлайн

Дизайн інтер'єру онлайн в будь-якій точці світу:

Бельгія, Швеція, Італія, Польща, США, і в інших країнах

Віддалено ремонт будинку, звичайно, не виконати, а ось планування і дизайн однокімнатної чи двокімнатної квартири - без проблем. Якщо Вам подобаються проекти наших інтер'єрів, ми із задоволенням виконаємо роботу віддалено, де б Ви не знаходилися. Від Вас будуть потрібні лише обміри з фотофіксацією і Ваші побажання.

Ми зробимо детальні креслення для ремонтних робіт, меблювання і підберемо оздоблювальні матеріали та світильники за доступними у Вашому регіоні постачальникам.
Дизайн-проект квартири

Дизайн-проект квартири - найпопулярніша наша послуга:

Не залежно від того, чи хочете Ви замовити інтер'єр однокімнатної квартири, великого будинку або дизайн кімнати, студія дизайну "Інтер'єр-Ідея" - це найкращий варіант для Вас. Більшість наших замовлень - це квартири, будинки і таунхауси. За роки роботи ми розмістили в портфоліо на цьому сайті більше 629 приміщень різних житлових приміщень, і це далеко не всі наші роботи. Ми навчилися розуміти нюанси реалізації тих чи інших ідей в приміщеннях з різною площею, постановкою завдання і бюджетом.

Студія дизайну інтер'єру "Інтер'єр-Ідея" виконає на найвищому рівні будь-який інтер'єр кімнати, будь то: дизайн вітальні, дизайн кухні, дизайн кухні-студії, дизайн спальні, дизайн дитячих кімнат,  дизайн ванної кімнати або дизайн передпокою.

Дизайн комерційної нерухомості

Дизайн комерційної нерухомості (HoReCa):


Дизайн громадського інтер'єру багато в чому відрізняється від розробки інтер'єру будинку. Він повинен подобатися не лише господареві, але і відвідувачам. Вимоги до практичності використовуваних матеріалів тут, на відміну від дизайну будинку, як правило, вище. До того ж витрати на такий інтер'єр повинні якось окупатися його значенням для успіху бізнесу.

Всі ці моменти ми також враховуємо при роботі в сегменті HoReCa. Причому підходи до дизайну ресторану або кафе в корені відрізняються від дизайну офісу або салону краси.
Стилі інтер'єру в дизайні будинку

Стилі інтер'єру в дизайні будинкуСучасний інтер'єр може виглядати по різному. Те, що більшість людей називають сучасним стилем, часто має відтінки класичного стилю, якісь етнічні мотиви або елементи арт-деко. Дуже популярним стає стиль лофт. Багатьом людям подобається мінімалізм. Ми працюємо у всіх стилях інтер'єру. Любимо гармонійність та узгодженість всередині заданого стилю.

Головним критерієм оцінки нашої роботи вважаємо емоційний відгук господаря на отриманий інтер'єр. Ми завжди скажимо, якщо Ваші бажання поєднувати непоєднуване виходять за рамки, але все таки головне - щоб Вам сподобався кінцевий результат. Замовляти дизайн інтер'єру квартири має сенс навіть якщо мова йде про ремонт кімнат за тисячі кілометрів від дизайн-студії.
Ціни на дизайн інтер'єру

Ціна дизайну інтер'єру у нас формується настільки прозоро, наскільки це взагалі можливо в сфері дизайну


Для цього ми розробили спеціальний калькулятор вартості дизайнерських послуг. Наш калькулятор враховує площі приміщень - чим більше площа, тим дешевше. Ціна розробки інтер'єру квартири залежить від регіону проекту - в різних областях ціни на роботу дизайнера різняться. Стиль інтер'єру також враховується - дизайн в класиці дорожче сучасного. А головне, враховується обсяг проекту, який Ви хочете отримати.

Платіть тільки за те, що Вам потрібно!

“ІНТЕР'ЄР-ІДЕЯ” - це завжди "ІДЕЇ НАРОЗХВАТ!"

Найцікавіший паблік дизайнерських робіт! Задавайте будь-які питання в  нашому пабліку.
Останні відео