Запрошуємо до співпраці ремонтно-будівельні фірми в різних регіонах України

Співпраця з нами можлива у двох напрямках:


  • Якщо Ви представляєте професійну організацію з виконання будівельно-оздоблювальних робіт, після перевірки якості Ваших послуг, ми можемо рекомендувати Вас як підрядника на виконання робіт за нашими проектами у відповідному регіоні.

  • Ви також можете рекомендувати наші послуги своїм клієнтам на вигідних умовах, отримуючи при цьому, крім нашої подяки, гарантовано якісний проект, який суттєво спростить Вам роботу.

Ми впевнені, що Ви як і ми хочете працювати з професіоналами у своїй галузі, працювати комфортно і надавати максимально якісний сервіс своїм клієнтам. Разом ми можемо сформувати команду, доповнивши послугами один одного загальний пакет послуг для наших клієнтів.


Ми можемо розмістити інформацію про Ваше підприємство в розділі партнери. Ви, у свою чергу, також можете розмістити інформацію про нас на своєму сайті.


Заповніть, будь ласка, поля на цій сторінці, і ми зв'яжемося з Вами для обговорення можливості нашого співробітництва, надішлемо Вам матеріали, необхідні для демонстрації наших послуг Вашим клієнтам: каталоги, буклети, візитки.


    • Click to refresh