ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ МЕБЛЕВИХ ВИРОБНИЦТВ

За роки роботи дизайнерами “Інтер'єр-Ідеї” розроблена маса моделей корпусних меблів різних стилів і цінових категорій.

На базі цього сайту ми відкрили інтернет-магазин розроблених та виготовлених меблів і пропонуємо співпрацю виробникам корпусних меблів.

Основна концепція нашого магазину меблів:


- розробка ексклюзивного дизайну меблів, а не стандарти, зручні для великих виробників меблів

- індивідуальна робота з клієнтом, гнучкий підхід до комплектації меблів

Чому співпраця, а не власне виробництво


Меблі на замовлення

Як дизайнери ми розуміємо, що меблі на замовлення мають ряд переваг для клієнта порівняно з готовими розробленими моделями меблів. Але виготовляти меблі з урахуванням їх індивідуального дизайну виробнику найбільш зручно на місцевому ринку, а не віддалено, щоб не виникали додаткові затрати часу і транспортні витрати.

Таким чином, оскільки цільова аудиторія нашого магазину вся Україна, замість розвитку власного виробництва ми вирішили розвивати мережу партнерів виробників меблів в різних регіонах України, які могли б якісно виготовляти меблі для наших клієнтів на своєму місцевому ринку.

Якщо Ви представляєте налагоджене меблеве виробництво, основна ідея нашого співробітництва буде виглядати наступним чином:

  1. Клієнт вибирає вподобані йому меблі в нашому інтернет-магазині

  1. Ми уточнюємо параметри замовлення у клієнта

  1. Якщо Ви перебуваєте в тому ж регіоні, що і клієнт, ми відправляємо Вам візуалізацію і, можливо, габаритні креслення обраних меблів та, звичайно, контакт клієнта

  1. Ви прораховуєте замовлення, уточнюєте його деталі в діалозі з клієнтом, робите обміри і, в разі успішної домовленості з замовником, виконуєте замовлення

Схема співробітництва


Оплата заказа мебели

Після розрахунку клієнта нам виплачуються комісійні за отримане замовлення. Важливий момент - вартість Ваших меблів повинна бути однаковою незалежно від того, як до Вас потрапив клієнт. Якщо через наш інтернет-магазин, Ви повинні платити нам за послуги зі свого рекламного бюджету, а не роблячи надбавку до своєї стандартної ціни.

Ми виступаємо в якості Вашого агента и повинні отримувати гроші за рекламу Ваших послуг, а не як посередники, котрі збільшують вартість Ваших товарів. Далі:


  1. Ми зв'язуємося з клієнтом для анкетування щодо того, чи задоволений він виготовленими меблями

  1. Якщо ми отримуємо позитивний відгук про Вашу роботу, ми продовжуємо співпрацю з Вами


Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, скиньте інформацію про своє підприємство на
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Обов'язково вкажіть регіон надання послуг.
Якщо нас зацікавить співпраця з Вами, ми з Вами зв'яжемося.