Основні сфери діяльності "Інтер'єр-Ідея"


Авторський дизайн приватних та громадських інтер'єрів, дизайн фасадівДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

онлайн уроки, курси 3Д-max, школа візуалізаціїОНЛАЙН-ШКОЛА 3Д-ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Корпусні меблі на замовлення, інтернет-магазин меблівДИЗАЙНЕРСЬКІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Дизайн інтер'єру та екстер'єру

Наше портфоліо 

демонструє широкий діапазон дизайнерських можливостей, і ми впевнені, що наш девіз - “Ідеї нарозхват!” - повністю йому відповідає.

Гнучкий підхід до ціноутворення та гарантії якості роблять "Дизайн інтер'єру" найпопулярнішою нашою послугою. На даний момент вона має попит у клієнтів з десяти областей України. З процесом розробки дизайн-проекту, Ви можете ознайомитися тут: Процес розробки проекту

Замовити проект

виготовлення меблів на замовлення

Каталог корпусних меблів 

містить десятки варіантів меблів для різних типів приміщень. Всі ці меблі були розроблені дизайнерами нашої студії, і можуть бути видозмінені під необхідні Вам габарити, кольори і доопрацьовані за Вашими побажаннями. Також Ви можете вислати нам меблі власного дизайну або приклади меблів з іншого сайту.

Ви можете скористатися нашим Інтернет-магазином меблів в будь-якій точці України. Меблі будуть виготовлені за нашим дизайном та кресленнями місцевим виробником меблів партнером дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея".

Наш ключ до задоволення запитів клієнтів - це професійний дизайн та перевірена якість.

Замовити меблі

школа візуалізації

У 2016 році студія Інтер'єр-Ідея відкрила онлайн-школу 3Д-візуалізації. Уроки веде практикуючий дизайнер і викладач ВНЗу.


Записуйтесь на курс "3D Max-старт для дизайнера". За ВЕСЬ КУРС з 10 уроків з консультаціями практикуючого дизайнера і викладача дизайну - ВСЬОГО 60 $ !

школа візуалізації 3D-max

акції від Інтер'єр-Ідея

Cтудія та її партнери час від часу, проводять різні спеціальні акції. Ви можете ознайомитися з актуальним переліком на сторінці Акції.