Дизайн інтер'єру - основна послуга "Інтер'єр-Ідея"


Чому обирають нас


Наш підхід до процесу розробки проекту заснований на 3-х принципах:

    • детальне опрацювання проекту, в яке входить конкретика з підбору оздоблювальних матеріалів, меблів, світильників, креслень меблів для її виготовлення

    • задоволення естетичних потреб замовника і максимально гармонійне поєднання краси і функціональності приміщень, що розробляються

  • інноваційний дизайн, але при цьому практичний і конкретний підхід до вибору матеріалів і технологій ремонту

Обираючи студію для виконання дизайну інтер'єру чи фасаду свого будинку, важливо знати, який перелік послуг мається на увазі під терміном "дизайн-проект". Порівнюючи ціну за дизайн-проект, враховувати не тільки цей перелік, але і рівень якості виконання таких послуг.

Пропонуємо ознайомитися з тим, як створюється дизайн-проект в студії "Інтер'єр-Ідея"1Знайомство з замовником і об'єктом дизайну

Якщо Ви вирішили замовити дизайнерські послуги, звертайтеся до нас будь-яким зручним для Вас способом. Якщо в місті є наше представництво, ми можемо зустрітися безпосередньо на об'єкті, або (якщо у Вас є готове планування об'єкта) у нас в офісі. Якщо ж ми знаходимося в різних містах, то для початку діалогу достатньо вислати нам плани приміщень з площами і обговорити Ваші побажання по телефону. Ознайомтесь, будь ласка, з мапою, що відображає географію надання нами дизайнерських послуг.

Далі, дуже важливо зрозуміти смаки замовника. Для цього йому необхідно переглянути зображення різних інтер'єрів і вислати ті, що сподобались нам в студію. Дуже зручно з цією метою використовувати інструмент додавання в "Обране" на нашому сайті. За допомогою цього інструменту при перегляді будь-яких проектів їх можна спочатку помітити як "Обране", а потім відправити цей перелік до нас в студію.

В результаті з'ясування Ваших побажань і потреб, ми сформуємо одне або декілька пропозицій щодо комплектації дизайнерських послуг.
2Вибір варіантів комплектації проекту

Ви можете обрати варіант комплектації дизайнерських послуг, який найбільш Вам підходить за співвідношенням вартості до обсягу послуг.

Умовно їх можна розділити на три пакети: Базовий, Розширений та VIP.

  • Базовий
  • Розширений
  • VIP
Якщо для Вас головне - визначитися з типом покриттів, отримати візуальне уявлення форм, стилю і поєднання кольорів, а також набір основних креслень для будівельників; якщо Ви готові самостійно здійснювати підбір всіх фінішних покриттів, меблів та світильників, орієнтуючись на дизайн-проект, то цей варіант для Вас.

Перелік послуг, який входить в пакет "Базовий"

- обмірні креслення
- планувальне рішення з розміщенням меблів і обладнання
- орієнтовна візуалізація
- план стелі
- план підлоги
- план розміщення електроточок
- розгортки стін з нішами

Цей варіант комплектації найбільш поширений на ринку дизайнерських послуг

Якщо Ви хочете отримати проект, який максимально відобразить результат, який Ви хочете отримати за підсумком виконання ремонтних робіт і у Вас немає часу або бажання самостійно перебирати тонни каталогів з меблями, відвідувати десятки доступних Вам магазинів, і при цьому ризикувати одним невірним рішенням зіпсувати весь дизайн, тоді цей варіант комплектації для Вас.


Перелік послуг, який входить в пакет "Розширений"

- обмірні креслення

- планувальне рішення з розміщенням меблів і обладнання

- попередній підбір матеріалів оздоблення, меблів та інших ключових елементів дизайну

- візуалізація з реально існуючими ключовими елементами дизайну

- уточнений план меблів з рекомендаціями щодо їх придбання

- габаритні креслення меблів на замовлення

- план стелі з підбором ліпнини, кольору натяжної стелі (при необхідності)

- план підлоги із зазначенням кількості матеріалів та рекомендаціями щодо їх придбання

- план розміщення електроточок, рекомендації з придбання світильників

- розгортки стін з нішами і декоративними елементами

- підбір та рекомендації з придбання дверей, сходів, вітражів та ін. видів декоративних робіт і матеріалів

- виїзди в магазини для попереднього підбору матеріалів для візуалізації - по 1 виїзду на кімнату (за додаткову плату, можлива більша кількість виїздів)


Цей варіант - наша спеціалізація і він найбільш популярний серед наших замовників

Якщо Ви хочете отримати і проект в максимальній комплектації, і найбільш ретельний, регулярний контроль дизайнером процесу виконання ремонтних робіт, що дозволить реалізувати проект в найкращому вигляді, обирайте варіант VIP. Цей варіант дозволить істотно звільнити Ваш час, позбавить Вас від зайвого головного болю, тому на етапі виконання ремонту підрядник і дизайнер більшу частину виникаючих питань будуть вирішувати самостійно, залучаючи Вас в поточний процес тільки в ключових моментах.


Перелік послуг, який входить в пакет VIP

- обмірні креслення

- планувальне рішення з розміщенням меблів і обладнання

- попередній підбір матеріалів оздоблення, меблів та інших ключових елементів дизайну

- візуалізація з реально-існуючими ключовими елементами дизайну

- уточнений план меблів з рекомендаціями щодо їх придбання

- габаритні креслення меблів на замовлення

- план стелі з підбором ліпнини, кольору натяжної стелі (при необхідності)

- план підлоги із зазначенням кількості матеріалів та рекомендаціями щодо їх придбання

- план розміщення електроточок, рекомендації з придбання світильників

- розгортки стін з нішами і декоративними елементами

- підбір та рекомендації з придбання дверей, сходів, вітражів та ін. видів декоративних робіт та матеріалів

- виїзди на об'єкт і в магазини по вимозі замовника або підрядника без обмеження їх кількості

- регулярні виїзди на об'єкт для контролю відповідності дизайн-проекту

- коригування креслень при внесенні змін до проекту в процесі ремонту


Цей варіант доступний тільки в тому місті, де є представництво дизайн-студії

До будь-якого з описаних пакетів послуг Ви можете підключити додаткові послуги:

  • віртуальні панорами - візуалізація інтер'єру, що дозволяє здійснювати круговий огляд із заданої позиції
  • стерео ЗD - візуалізація у форматі стерео зображень, які можна переглядати в 3D-окулярах на телевізорах з підтримкою цієї технології.

Прорахувати орієнтовну вартість розробки проекту при різних варіантах комплектації Ви можете на сторінці розрахунок вартості дизайну.

Завершенням цього етапу наших взаємин буде підписання договору на надання дизайнерських послуг, в якому фіксуватимуться терміни, вартість, права та обов'язки сторін, даватися гарантії якості і фіксуватися відповідальність виконавця. На етапі підписання договору вноситься авансовий платіж в розмірі 50% від вартості дизайнерських послуг.

3Обмір та технічне завдання

На цьому етапі ми проведемо детальний обмір приміщень, зафіксуємо деталі, які можуть вплинути на реалізацію проекту. Виходячи з отриманої в реальності інформації, більш докладно обговоримо Ваші побажання по стилю і елементам як всього інтер'єру, так і по кожному приміщенню окремо.

Це вкрай важливий етап і він вимагає активної участі замовника. Не завжди замовник може чітко сформувати своє уявлення про стиль майбутнього інтер'єру або його кольоровій гамі. Для того, щоб якомога точніше визначитися в цих важливих моментах не тільки нам, а й найчастіше і самому замовнику, ми підготували анкету, за допомогою якої, це буде зробити набагато легше.


Результатом цього етапу буде сформоване технічне завдання (ТЗ). Звичайно, в ТЗ всього не передбачиш. Саме тому ми не вимагаємо у замовника поставити під ним підпис, з тим, щоб при будь-яких змінах вказувати йому, що ці переробки не входили до завдання. Але ми очікуємо, що замовник розуміє важливість максимально точного опису своїх побажань дизайнеру, який, пропонуючи свої ідеї та рішення, повинен врахувати вподобання замовника.

4планувальне рішення

По сформованому технічному завданню можна починати працювати над планувальним рішенням інтер'єру. На цьому етапі важливо визначитися з призначенням приміщень, кількістю меблів, визначити функціональні зони всередині приміщень.

Ми запропонуємо кілька варіантів, один з яких буде взято за основу в подальшій роботі над дизайном і візуалізацією.


5дизайн та візуалізація

Підхід до початку роботи над дизайном може бути різним, залежно від типу обраної комплектації послуг і розуміння своїх потреб замовником. Зазвичай це один з двох, нижче описаних варіантів або їх комбінація.

- підхід від деталей інтер'єру до його концепції.
Якщо замовник достатньою мірою визначився зі своїми смаками та представляє загальну картину по окремих деталях інтер'єру, він разом з дизайнером виїжджає безпосередньо в магазини меблів і оздоблювальних матеріалів, щоб попередньо підібрати кілька варіантів по ключовим елементам дизайну. Це робиться не для того, щоб  "просто намалювати" те, що було підібрано, а щоб на конкретних прикладах отримати уявлення про прийнятний для замовника діапазон цін і його переваги. Хоча іноді виходять і ситуації, коли замовник відразу визначається з якоюсь деталлю інтер'єру і завданням дизайнера стає обіграти її в інтер'єрі, і доопрацювати іншу частину інтер'єру відповідно до неї. Цей підхід до початку розробки дизайну оптимальний для розширеного дизайн-проекту.

- підхід від концепції інтер'єру. Якщо замовник вагається відразу визначитися хоча б з деякими елементами інтер'єру, ми пропонуємо почати з опрацювання спільної концепції, а вже потім підбирати реально існуючі зразки матеріалів і меблів, відповідно до цієї концепції. Правда і в цьому випадку не обійтися без визначення орієнтирів по ціні та стилю. Це можна зробити за картинками в каталогах або в інтернеті, наприклад в нашому портфоліо, а виїзди в магазини залишити на наступний етап, просто для того, аби впевнитися в правильності рішення. У разі "базової" комплектації проекту цей варіант побудови роботи над дизайном використовується завжди. В "розширеному" варіанті комплектації цей підхід використовується приблизно в половині випадків.

Проопрацювавши дизайн і виконавши візуалізацію інтер'єру за первісним технічним завданням, дизайнер демонструє її замовнику. Можливо, для початкового показу буде виконаний попередній ескіз без деталіровки, це може бути в тому випадку, якщо концепція не досить ясна на етапі формування ТЗ.

   
     
     
Замовник оцінює роботу дизайнера, робить свої зауваження щодо того, що йому сподобалося в запропонованому варіанті, а що ні. У разі необхідності, вносяться зміни і візуалізація переробляється. З досвіду нашої роботи для більшості виконаних нами проектів достатньо 1-ого або 2-х таких коригувань. Тому саме ця кількість переробок включена у вартість дизайн-проекту. Якщо Ви хочете більшу кількість варіантів дизайну, виконаних у різних стилях і концепціях дизайну, то це потребуватиме додаткової оплати.

Опрацювання дизайну і візуалізація - це самий трудомісткий процес. Після узгодження дизайну вноситься оплата, яка відповідає обсягу вже виконаної роботи. Як правило на цьому етапі оплачується 75% від вартості всього проекту.


6креслення

Коли узгоджені візуалізації всіх приміщень, можна опрацьовувати креслення, відповідно до обраного варіанту комплектації проекту. При підготовці креслень, перш за все, ми орієнтуємося на практику ремонтного процесу, тому робимо їх не тільки технічно грамотними, але й максимально зручними, і зрозумілими для прочитання.

Проектна документація роздруковується в 3-х примірниках і містить як креслення, так і візуалізації розробленого проекту. Крім того, на компакт-диску Ви отримаєте візуалізації та необхідні в реалізації проекту матеріали (зразки текстур, підібрані для друку на шафах або розпису зображення, приклади світильників та ін.). Також, якщо в цей час діють наші акції або акції наших партнерів, Ви отримаєте відповідні сертифікати, що дозволяють брати участь в цих акціях.
Якщо Ви замовляли “Базовий” або “Розширений” варіант комплектації дизайнерських послуг, то на цьому етапі Ви оплачуєте 100% вартість, згідно договору. У разі ж пакету "VIP" оплата авторського нагляду ділиться на частини, згідно з етапами виконання ремонтних робіт.
7вибір виконавця ремонтних робіт

За Вашим бажанням, ми можемо дати копію проекту на прорахунок вартості ремонтних робіт нашим партнерам. Для нас теж важливо, щоб виконавець проекту був професіоналом, який вміє читати креслення і вирішувати питання технічного характеру самостійно. Помилкою буде припускати, що дизайнер повинен знати всі технічні нюанси виконання проекту.

Наявність авторського дизайнерського нагляду не скасовує необхідності в досвідченому виконробі, який буде зводити роботу всіх майстрів, контролювати її якість, стежити за своєчасністю поставок, вирішувати інші технічні та організаційні питання ремонту.

Дизайнерський ремонт - дуже складний процес, який вимагає великих фінансових вкладень. При його неправильної організації можуть виникнути серйозні конфлікти, які коштуватимуть нервів і грошей. Ми хочемо бачити в Вас клієнта, який, можливо, не раз буде користуватися нашими послугами; хочемо працювати з задоволенням і отримати результат, який буде подобатися Вам і яким будемо пишатися ми.

Тому ми рекомендуємо працювати тільки з перевіреними досвідченими організаціями. Якщо у Вас вже є така організація, ми із задоволенням будемо співпрацювати з нею.
8авторський нагляд

За будь-яким нашим проектом Ви можете отримати консультації по телефону після його видачі. Але потрібно розуміти, що, залежно від обраної комплектації послуг, кількість виїздів, що входять у вартість, різна.

- для “Базової”  та “Розширеної”  комплектації виїзди з авторського нагляду на об'єкт або в магазини не включені. 

Звичайно, через особливу складність дизайну або рівня професіоналізму підрядника, Ви можете захотіти залучати до авторського нагляду дизайнера, навіть, якщо це не передбачалося раніше. У такому випадку Ви завжди можете дозамовити окремі виїзди з авторського нагляду, понад обумовлені договором.


- для “VIP”  комплектації обмежень по кількості виїздів немає, так як підбираються всі елементи інтер'єру і вирішуються всі питання на будівництві. Є тільки обмеження по частоті виїздів, тому що після видачі проекту дизайнер займається наступним, і по ньому є певні зобов'язання щодо термінів. Істотною відмінністю "VIP-нагляду" від "Авторського нагляду" в інших комплектаціях є те, що дизайнер виїжджає на об'єкт не тільки по вимозі замовника або підрядника, але і за власною ініціативою. Таким чином дизайнер попереджає можливі ситуації, які можуть виникнути на будівництві, а не реагує на вже виниклі. Такий обсяг роботи суттєво більше, ніж в інших варіантах комплектації, тому набагато вища його ціна. Оплата авторського нагляду за варіантом "VIP" ділиться на кілька частин, згідно етапності ремонтних робіт і меблювання.

   

Незалежно від варіанту комплектації дизайнерських послуг, на етапі придбання корпусних меблів ми можемо запропонувати кошторисну вартість на виготовлення меблів нашими партнерами. Оскільки проект меблів вже був нами розроблений, деякі з них дають знижку 10% на її виготовлення.

9закінчення ремонту

Ось так, крок за кроком, ми готові пройти разом з Вами цей шлях, щоб у підсумку Ви отримали інтер'єр своєї мрії! Після закінчення ремонту, за погодженням з Вами, студія робить фотографії об'єкту. 
     
   
10питання, які досить часто виникають при замовленні дизайну

 

А якщо, мені не сподобається дизайн? А якщо, я за проект заплачу, а креслення виявляться неякісними?
- По-перше, щоб Ви могли переконатися в нашому професіоналізмі, ми можемо почати розробку з одного приміщення і, відповідно, аванс Ви внесете тільки за нього. - По-перше, на видачу проекту Ви завжди можете запросити свого підрядника для оцінки проекту та, після його оцінки, оплатити проект.
- По-друге, незважаючи на те, що ми гарантуємо якість будь-якого проекту, Ви можете ознайомитися з портфоліо дизайнера, який буде виконувати Ваш проект і, при бажанні, відмовитися від його участі в проекті. - По-друге, наша робота не закінчується на видачі проекту. Чим більше помилок допущено в проекті, тим більша ймовірність помилитися на етапі авторського нагляду, і тим більше питань виникне до нас. Ясна річ, що ми в цьому не зацікавлені.
- По-третє, нашим договором на надання дизайнерських послуг, за умови чітко сформованого і погодженого з Вами ТЗ, передбачено повернення грошей у разі не затвердження Вами дизайну.  - По-третє, договором на дизайнерські послуги передбачена наша відповідальність, в тому числі і матеріальна, за неякісне виконання проекту та додаткові витрати, які виникли у зв'язку з цим.

Тому ми докладемо всіх зусиль, щоб Вам сподобалася наша робота. За усіма додатковими питаннями дзвоніть нам за тел:

(097)-744-08-67 або пишіть на наш email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.