Географія дизайнерських послуг

  • Де ми працюємо
  • Про дизайн в регіонах
  • Є представництва в регіоні
  • Є реалізовані проекти в регіоні
  • Немає реалізованих проектів
 

Представництва дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея" вже відкриті в кількох областях України

Ви можете ознайомитися з цими областями на вкладці "Де ми працюємо". Виконання дизайн-проекту в областях, де є наше представництво є найбільш зручним, оскільки стає нескладно здійснювати комплектацію об'єкта дизайну і авторський нагляд по ньому".

 

Якщо Ви знаходитесь в одній із цих областей, ми можемо надати Вам повний спектр наших дизайнерських послуг.


Якщо ж Ви перебуваєте в тих областях, де у нас немає представництв, наші послуги будуть обмежені по частині авторського супроводу проекту. Проте, враховуючи той факт, що наші дизайн-проекти містять максимум інформації для їх точного втілення в життя, можливість авторського супроводу в більшості випадків не є вирішальним фактором при виборі виконавця дизайн-проекту.

Так, ми швидше за все не зможемо пройтися з Вами по магазинах або швидко з'явитися на об'єкті, щоб вирішити якісь питання з майстром. Але навіть при роботі на місцевому ринку дизайн-проект без авторського нагляду замовляють частіше, ніж з ним. Основна робота дизайнера відбувається за комп'ютером в офісі, а спілкування із замовником відбувається по телефону або через інтернет. Про процес розробки проекту докладно описано в розділі Дизайн інтер'єру.


Якщо Ви перебуваєте в області по сусідству з тією, де є наше представництво, ми можемо виконати проект силами цього представництва. Це скоротить витрати на виїзд для обмірів приміщень і дозволить, в разі необхідності, виїхати на об'єкт для вирішення будь-яких питань.


Якщо ж Ви можете самостійно зробити обмір приміщення, а авторський нагляд Вас не цікавить, тоді Ви можете вибрати вподобаного Вам дизайнера за його портфоліо з будь-якого представництва або виходячи з цін дизайнерських послуг, які різняться в різних регіонах.


Ознайомитися з проектами, виконаними віддалено, Ви можете на вкладці "Де ми працюємо", натиснувши на цікаву для Вас область на мапі. Якщо Ви наш колега-дизайнер, ознайомтеся, будь ласка, з нашим пропозицією щодо співпраці в Вашому регіоні.