ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ - ЧЕРНІГІВ

Головний вид діяльності дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея" - дизайн інтер'єру.

Якщо Ви плануєте комплексний ремонт квартири в Чернігові, почніть з ознайомлення з портфоліо проектів студії "Інтер'єр-Ідея":

 
Вартість наших дизайнерських послуг більш ніж відповідає їх якості:


БЛИЗЬКО 250 ГРН/КВ.М

"БАЗОВИЙ" дизайн проект


- планування

- ескізна 3D візуалізація

- будівельні креслення

БЛИЗЬКО 330 ГРН/КВ. М

"РОЗШИРЕНИЙ" дизайн проект


- планування

- точна 3D візуалізація

- будівельні креслення

- підбір матеріалів

ДОРОЖЧЕ/ДЕШЕВШЕ

в залежності від стилю, набору дизайнерських послуг і площ приміщень

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ ВІДОМІ БРЕНДИ:

ДЕТАЛЬНІШЕ...

МИ ВИКОНАЄМО ДИЗАЙН ІНТЕРЬЕРІВ В ЧЕРНІГОВІ В БУДЬ-ЯКИХ НАПРЯМАХ

Тому можете бути впевнені, що з будь-якими Вашими побажаннями на високому рівні впорається студія "Інтер'єр-Ідея".

 


ПРАЦЮВАТИ З НАМИ ПРОСТО:1. Познайомимося з Вами


2. Ознайомимося з об'єктом дизайну


3. Визначимося з переліком послуг і ціною


4. Обміряємо приміщення

5. Запропонуємо планувальне рішення


6. Виконаємо 3D візуалізацію


7. Виконаємо креслення


8. Виконаємо ремонтні роботиБільш детально все розписано на сторінці "Наші послуги/Дизайн інтер'єру" 

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Ларичев Дмитрий 23.08.16 Днепропетровская область

"Очень редко оставляю отзывы, но в данном случае просто в восторге. Это мой первый опыт с дизайнерской компанией. Хочу выразить слова благодарности своему дизайнеру Лесе, которая не только выполнила проект комнаты со 100% попаданием в воплощение моих желаний, но и подарила массу положительных эмоций при общении и ещё много-много всяких приятных мелочей, благодаря которым, я получил больше, чем ожидал. И отдельное спасибо руководителю студии Павлу Радченко, за профессиональный коллектив и правильно поставленную работу. Как правило, хорошее дешёвым не бывает. Поэтому за цены молчу, а так у вас всё на уровне. Есть повод гордиться и сотрудниками, и поставленной работой в компании. Дизайнер должен быть хорошим психологом и чувствовать клиента, чтобы легче понимать его желания. С Лесей у меня гармония, мне с ней комфортно общаться. За дизайнерские качества не говорю, это профессионал, который занимается любимым делом. Леся открытый и позитивный человек. Буду и дальше с ней работать. Такой сервис я оцениваю на 5+++ Успехов,процветания и развития вашей фирме и всем сотрудникам."

Дивитися всі відгукиКонсультація в дизайн студії


Зателефонуйте нам по телефону 097-744-08-67
і ми Вас детально проконсультуємо.Також, Ви можете проконсультуватися з питань, що цікавлять Вас за допомогою кнопки "On-line консультація" на будь-якій сторінці нашого сайту, оформляйте замовлення on-line або звертайтеся до нас за послугами по електронній пошті, які вказані на сторінці контакти.Поки що у нас немає свого представництва у Чернігові та Чернігівській області як і у Вінницькій, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій області, Криму та інших областях. Та це не заважає нам виконувати тут проекти віддалено з інших міст.


 

З досвіду ми знаємо, що основні моменти, які можуть бентежити замовника при віддаленій роботі над дизайн-проектом наступні:


  • Як зробити обмір приміщень?

Просто - приїхати і зробити. Істотно це не вплине на загальну вартість послуг. Якщо ж обсяг приміщень невеликий, Ви можете зробити обмір приміщень самостійно.

  •     Чи зручно буде вести діалог між замовником і дизайнером?

Та практично так само, як при роботі в одному місті. Після детального діалогу при особистій зустрічі на обмірюваннях часто подальше спілкування відбувається по телефону і електронній пошті, навіть при роботі на місцевому ринку. Так що різниці немає, де хто знаходиться фізично.

  •     Як робити підбір елементів інтер'єру?

Основні виробники оздоблювальних матеріалів, меблів та світильників практично не відрізняються в різних регіонах України. Тому все, що ми підберемо, Ви зможете купити на місцевому ринку.

  • Як дизайнер буде вести авторський нагляд?
Ось тут складніше. Всі виїзди з авторського нагляду для віддалених об'єктів оплачуються окремо. З урахуванням транспортних витрат і витрат часу оплачувати повний авторський нагляд буде досить дорого. Так що, якщо Ви хочете постійне авторський супровід, замовляйте дизайн в місцевій дизайн-студії. Але, врахуйте, що, оскільки повний авторський нагляд досить дорога послуга, навіть серед місцевих замовників її купує тільки близько 10%, тобто в 90% випадків після видачі проекту ми тільки кілька разів відвідуємо об'єкт дизайну під час ремонту. А отже, в разі віддаленого проекту, транспортні витрати, знову ж таки, не будуть суттєво впливати на вартість послуг. Наші проекти максимально детальні, щоб мінімізувати необхідність в виїздах.


 

Якщо Ви наш колега-дизайнер, ознайомтеся, будь ласка, з нашою пропозицією щодо співпраці у Чернігівській області.

  • Є представництва в регіоні
  • Є реалізовані проекти в регіоні
  • Немає реалізованих проектів