ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ - КИЇВ

ПРО ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ В КИЄВІ


Київ - регіон, де ми пропонуємо самі конкурентні ціни на дизайн інтер'єру та умови співпраці:


БЛИЗЬКО 250 ГРН/КВ.М

"БАЗОВИЙ" дизайн проект


- планування

- ескізна 3D візуалізація

- будівельні креслення

БЛИЗЬКО 350 ГРН/КВ. М

"РОЗШИРЕНИЙ" дизайн проект


- планування

- точна 3D візуалізація

- будівельні креслення

- підбір матеріалів

ДОРОЖЧЕ/ДЕШЕВШЕ

в залежності від стилю, набору дизайнерських послуг і площ приміщень

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ


НАШЕ ПОРТФОЛІО


Якщо Ви плануєте комплексний ремонт квартири в Києві, почніть з ознайомлення з портфоліо проектів студії “Интерьер-Идея”:


НАМ ДОВІРЯЮТЬ ВІДОМІ БРЕНДИ:

ДЕТАЛЬНІШЕ...
Для будівельника

Кожен наш дизайнер інтер'єру - це професіонал своєї справи. Так само як і наші партнери по ремонтним роботам.


Замовляйте дизайн інтер'єру у нас, і ми порекомендуємо Вам перевірених професіоналів на багато видів робіт і послуг у сфері ремонту квартири.


Київ, як відомо, має великий вибір майстрів в будівельній галузі, але далеко не кожна фірма або бригада дійсно здатна на якісний ремонт квартир: фото реалізованих проектів можуть бути взяті з інтернету, а майстри набрані по оголошеннях за день до початку робіт за Вашим проектом. Тому перевірені фахівці вкрай важливі.
ПРАЦЮЄМО В РІЗНИХ НАПРЯМАХ:


Київ - велике місто, в якому гармонійно поєднались старі традиції дизайну і нові європейські віяння і стилі інтер'єру. Ми виконуємо дизайн інтер'єрів в Києві в будь-яких напрямках. Тому можете бути впевнені, що з будь-якими Вашими побажаннями на високому рівні впорається студія “Інтер'єр-Ідея”.ПРАЦЮВАТИ З НАМИ ПРОСТО:

1. познайомимся з Вами


2. ознайомимся з об'єктом дизайну


3. визначимося з переліком послуг і ціною


4. обміряємо приміщення

5. запропонуємо планувальне рішення


6. виконаємо 3D візуалізацію


7. виконаємо креслення


8. виконаємо ремонтні роботи


Більш докладно Ви зможете ознайомитись на сторінці "Наші послуги/Дизайн інтер'єру" 

ЩО ГОВОРЯТЬ КЛІЄНТИ?

Віктор Б. 10.16 Київська область

"Лише після того, як я звернувся до студії "Дизайн-студія Інтер'єр-Ідея", залишився повністю задоволеним, так як отримав бажаний результат….”

Дивитися всі відгукиПРО ФОРМУВАННЯ ЦІНИ НА ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ В КИЄВІСтиль інтер'єру. Сучасні інтер'єри, як правило прості в роботі. Інтер'єри ж в класичному або етно-стилі більш деталізовані і тому складні, як в частині дизайну так і чисто технічно, в процесі комп'ютерної візуалізації.
Площі приміщень. Чим менше площа окремо-взятого приміщення, тим дорожче вартість одного квадратного метра його розробки. І навпаки, замовляючи дуже великі приміщення можете розраховувати на знижку. Причому, розраховуючи на знижку, більш важливим є не кількість приміщень, а їх площа: розробити одне приміщення в 100 кв значно простіше 10 приміщень по 10 м.кв.
Детальність комплектації проекту. Проекти різних студій відрізняються один від одного. Дизайн інтер'єру, фото якого Вам сподобалося в нашому портфоліо, міг бути виконаний в різній комплектації. Дизайнер інтер'єру міг зробити тільки візуалізацію з дизайном стель і основні креслення, необхідні майстрам по ремонту, або дати повний пакет креслень для всього інтер'єру з підбором меблів, світильників і всіх матеріалів обробки. Ми можемо виконати і такий, і такий варіант за вашим бажанням. Звичайно, чим більше деталей, тим дорожче, але і легше потім виконувати ремонт. Київ за цим критерієм нічим не відрізняється від будь-якого іншого міста.


Консультація в дизайн студії


Телефонуйте нам по тел. 097-744-08-67 або (044) 209-97-72, й ми Вас детально проконсультуємо.Також, Ви можете проконсультуватися з питань, що цікавлять Вас за допомогою кнопки "On-line консультація" на будь-якій сторінці нашого сайту, оформляйте замовлення on-line або звертайтеся до нас за послугами по електронній пошті, які вказані на сторінці контакти.

  • Є представництва в регіоні
  • Є реалізовані проекти в регіоні
  • Немає реалізованих проектів