ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ - ЛЬВІВ

ПРО ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ У ЛЬВОВІ


Головний профіль діяльності дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея" - дизайн інтер'єру. Львів - це місто, в якому є філія нашої студії, тому ми можемо виконувати тут повний спектр дизайнерських послуг з авторським наглядом за виконаними проектами.


БЛИЗЬКО 240 ГРН/КВ.М

"БАЗОВИЙ" дизайн проект


- планування

- ескізна 3D візуалізація

- будівельні креслення

БЛИЗЬКО 330 ГРН/КВ. М

"РОЗШИРЕНИЙ" дизайн проект


- планування

- точна 3D візуалізація

- будівельні креслення

- підбір матеріалів

ДОРОЖЧЕ/ДЕШЕВШЕ

в залежності від стилю, набору дизайнерських послуг і площ приміщень

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ


НАШЕ ПОРТФОЛІО


Львів - регіон з високими стандартами якості в області дизайну. Ми це прекрасно розуміємо, і кожен наш дизайн-проект відповідає цим стандартам.


НАМ ДОВІРЯЮТЬ ВІДОМІ БРЕНДИ:
ПРАЦЮЄМО В РІЗНИХ НАПРЯМКАХ:


Львів - велике місто, в якому гармонійно поєднались старі традиції дизайну і нові європейські віяння та стилі інтер'єру. Ми виконуємо дизайн інтер'єрів в обох цих напрямках. Тому можете бути впевнені, що з будь-якими Вашими побажаннями на високому рівні впорається наша студія.Львів - пріоритетне місто для розвитку дизайн-студії Інтер'єр-Ідея. Тому ми уважно стежимо за якістю виконання проектів в цьому регіоні, і завдяки цьому отримували тільки позитивні відгуки наших клієнтів.ПРАЦЮВАТИ З НАМИ ЛЕГКО:1. познайомимся з Вами


2. ознайомимся з об'єктом дизайну


3. визначимося з переліком послуг і ціною


4. обміряємо приміщення

5. запропонуємо планувальне рішення


6. виконаємо 3D візуалізацію


7. виконаємо креслення


8. виконаємо ремонтні роботи


Більш докладно Ви зможете ознайомитись на сторінці "Наші послуги/Дизайн інтер'єру" 


ЩО ГОВОРЯТЬ КЛІЄНТИ?

Ларичев Дмитро 2016-08-23 

"Очень редко оставляю отзывы, но в данном случае просто в восторге. Это мой первый опыт с дизайнерской компанией. Хочу выразить слова благодарности своему дизайнеру Лесе, которая не только выполнила проект комнаты со 100% попаданием в воплощение моих желаний, но и подарила массу положительных эмоций при общении и ещё много-много всяких приятных мелочей, благодаря которым, я получил больше, чем ожидал. И отдельное спасибо...….”

Дивитися всі відгукиПРО ФОРМУВАННЯ ЦІНИ НА ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ У ЛЬВОВІСтиль інтер'єру. Сучасні інтер'єри, як правило прості в роботі. Інтер'єри ж в класичному або етно-стилі більш деталізовані та тому складні як в частині дизайну так та чисто технічно, в процесі комп'ютерної візуалізації.
Площі приміщень. Чим менше площа окремо-взятого приміщення, тим дорожче вартість одного квадратного метра його розробки. І навпаки, замовляючи дуже великі приміщення можете розраховувати на знижку. Причому, розраховуючи на знижку, більш важливим є не кількість приміщень, а їх площа: розробити одне приміщення в 100 кв значно простіше 10 приміщень по 10 м.кв.
Детальність комплектації проекту. Проекти різних студій відрізняються один від одного. Дизайнер інтер'єру може зробити тільки візуалізацію та основні креслення, необхідні майстрам по ремонту, або дати повний пакет креслень для всього інтер'єру з підбором меблів, світильників та всіх матеріалів обробки. Ми можемо виконати і такий, і такий варіант, з авторським наглядом чи ні, за вашим бажанням. Звичайно, чим більше деталей, тим дорожче, але й легше виконати ремонт. Львів за цим критерієм нічим не відрізняється від будь-якого іншого міста.


Консультація в дизайн студії


Телефонуйте нам по тел. 097-744-08-67 або (032) 290-26-77, і ми Вас детально проконсультуємо.Також, Ви можете проконсультуватися з питань, що цікавлять Вас за допомогою кнопки "On-line консультація" на будь-якій сторінці нашого сайту, оформіть замовлення on-line або звертайтеся до нас за послугами по електронній пошті, яка вказана на сторінці контакти.

  • Є представництва в регіоні
  • Є реалізовані проекти в регіоні
  • Немає реалізованих проектів