ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ - ЛЬВІВ

ПРО ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ У ЛЬВОВІ


Головний профіль діяльності дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея" - дизайн інтер'єру. Львів - це місто, в якому є філія нашої студії, тому ми можемо виконувати тут повний спектр дизайнерських послуг з авторським наглядом за виконаними проектами.


БЛИЗЬКО 240 ГРН/КВ.М

"БАЗОВИЙ" дизайн проект


- планування

- ескізна 3D візуалізація

- будівельні креслення

БЛИЗЬКО 330 ГРН/КВ. М

"РОЗШИРЕНИЙ" дизайн проект


- планування

- точна 3D візуалізація

- будівельні креслення

- підбір матеріалів

ДОРОЖЧЕ/ДЕШЕВШЕ

в залежності від стилю, набору дизайнерських послуг і площ приміщень

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ


НАШЕ ПОРТФОЛІО


Львів - регіон з високими стандартами якості в області дизайну. Ми це прекрасно розуміємо, і кожен наш дизайн-проект відповідає цим стандартам.


НАМ ДОВІРЯЮТЬ ВІДОМІ БРЕНДИ:
ПРАЦЮЄМО В РІЗНИХ НАПРЯМКАХ:


Львів - велике місто, в якому гармонійно поєднались старі традиції дизайну і нові європейські віяння та стилі інтер'єру. Ми виконуємо дизайн інтер'єрів в обох цих напрямках. Тому можете бути впевнені, що з будь-якими Вашими побажаннями на високому рівні впорається наша студія.Львів - пріоритетне місто для розвитку дизайн-студії Інтер'єр-Ідея. Тому ми уважно стежимо за якістю виконання проектів в цьому регіоні, і завдяки цьому отримували тільки позитивні відгуки наших клієнтів.ПРАЦЮВАТИ З НАМИ ЛЕГКО:1. Познайомимося з Вами


2. Ознайомимося з об'єктом дизайну


3. Визначимося з переліком послуг і ціною


4. Обміряємо приміщення

5. Запропонуємо планувальне рішення


6. Виконаємо 3D візуалізацію


7. Виконаємо креслення


8. Виконаємо ремонтні роботи


Більш докладно Ви зможете ознайомитись на сторінці "Наші послуги/Дизайн інтер'єру" 


ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Юлія 24.03.17 Львівська область

"Выражаем огромную благодарность нашему дизайнеру Лесе! Отдельное спасибо за её терпение! Заказывали дизайн-проект впервые и очень переживали. Результат превзошел все наши ожидания. Особенно поразили белоснежная прихожая с круговой зоной возле зеркала, кухня с жизнеутверждающими цитатами, многофункциональные спальня и загадочная гостевая. Постараемся воплотить все идеи в реальность.Нам очень понравилось работать с дизайнером Лесей! Она терпеливый, внимательный, добрый и отзывчивый человек. Одним словом профессионал!!!”

Дивитися всі відгуки


Консультація в дизайн студії


Телефонуйте нам по тел. 097-744-08-67 або (032) 290-26-77 і ми Вас детально проконсультуємо.Також, Ви можете проконсультуватися з питань, що цікавлять Вас за допомогою кнопки "On-line консультація" на будь-якій сторінці нашого сайту, оформіть замовлення on-line або звертайтеся до нас за послугами по електронній пошті, яка вказана на сторінці контакти.

  • Є представництва в регіоні
  • Є реалізовані проекти в регіоні
  • Немає реалізованих проектів