Тернопільська область

  • Проекти в Тернопільській області
  • Про дизайн в Тернопільській області
  • Вибрати іншу область
В цьому регіоні поки немає проектів

Дизайн-студія "Інтер'єр-Ідея" пропонує послуги з виконання дизайн-проектів інтер'єру в усіх регіонах України. Маючи багате портфоліо проектів, в тому числі для багатьох відомих брендів, ми можемо запропонувати послуги високої якості, де б Ви не знаходилися.

Про процес роботи Ви можете дізнатися на сторінці послуг з дизайну інтер'єру. Наша цінова політика досить гнучка, щоб більшість наших потенційних клієнтів знайшли собі відповідний обсяг послуг.


На даний момент у нас немає дизайн-проектів в Тернопільській області, але Ви можете ознайомитися з проектами в інших областях, виконаними віддалено з офісу в Черкасах. Для цього перейдіть на вкладку “Вибрати іншу область” на цій сторінці і виберіть будь-яку область, де у нас були проекти, наприклад, Київську область. Результат розробки в Тернопільській області буде приблизно такого ж рівня як в цих областях.

Прочитайте про нюанси нашої роботи в Тернопільській області на вкладці “Про дизайн в Тернопільській області” на цій сторінці.


Якщо Ви наш колега-дизайнер, ознайомтеся, будь ласка, з нашою пропозицією щодо співпраці в Тернопільській області.Поки що у нас немає свого представництва в Тернопільській області і немає проектів, виконаних тут, як колись не було проектів в Вінницькій, Київській, Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій області, Криму та інших областях.

З досвіду ми знаємо, що основні моменти, які бентежать замовника при роботі над дизайн-проектом в області, в якій у нас немає представництва, наступні:

  • Як зробити обмір приміщень?

Просто - приїхати і зробити. Істотно це не вплине на загальну вартість послуг. Якщо ж обсяг приміщень невеликий, Ви можете зробити обмір приміщень самостійно.

  • Чи зручно буде вести діалог між замовником і дизайнером?

Та практично так само, як при роботі в одному місті. Після детального діалогу при особистій зустрічі на обмірюваннях часто подальше спілкування відбувається по телефону та електронною поштою, навіть при роботі на місцевому ринку. Так що різниці немає, де хто знаходиться фізично.

  • Як здійснювати підбір елементів інтер'єру?

Основні виробники оздоблювальних матеріалів, меблів і світильників практично не відрізняються в різних регіонах України. Тому все, що ми підберемо, Ви зможете придбати на місцевому ринку.

  • Як дизайнер буде вести авторський нагляд?

Ось тут складніше. Всі виїзди з авторського нагляду для віддалених об'єктів оплачуються окремо. З урахуванням транспортних витрат і витрат часу оплачувати повний авторський нагляд буде досить дорого. Так що, якщо Ви хочете постійне авторський супровід, замовляйте дизайн в місцевій дизайн-студії. Але, врахуйте, що, оскільки повний авторський нагляд досить дорога послуга, навіть серед місцевих замовників її купує тільки близько 10%, тобто в 90% випадків після видачі проекту ми тільки кілька разів відвідуємо об'єкт дизайну під час ремонту. А значить, у випадку віддаленого проекту, транспортні витрати, знову ж, не будуть суттєво впливати на вартість послуг. Наші проекти максимально детальні, щоб мінімізувати необхідність у виїздах.

Так що ознайомлюйтесь з нашим портфоліо, вибирайте філію студії Інтер'єр-Ідея, з якою Ви хочете працювати, прикиньте приблизну вартість дизайнерських послуг і з цієї ж сторінки відправте нам заявку або звертайтеся до наших фахівців за консультацією або за замовленням будь-яких наших послуг.

Якщо Ви наш колега-дизайнер, ознайомтеся, будь ласка, з нашою пропозицією щодо співпраці в Тернопільській області.


  • Є представництва в регіоні
  • Є реалізовані проекти в регіоні
  • Немає реалізованих проектів