Ціна на дизайн інтер'єру

i
Виберіть перелік послуг, який необхідний
Основні послуги
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
Додаткові послуги
i грн./м.кв.
i грн./м.кв.
Орієнтовна ціна послуг:
грн./м.кв.
Ціна варіюється від площі і стилю *
Для уточнення ціни заповніть наступні поля:
i
i
i
Орієнтовна вартість послуг:
грн.
Відправити розрахунок в дизайн-студію

Відправити розрахунок в дизайн-студію

 • Захисний код *:
 • Не можете прочитати код? Оновити
×


Для точного розрахунку ціни заповніть калькулятор вище

Далі представлена докладна інформація про формування ціни на дизайн:


 

Параметри, що впливають на вартість дизайн-проекту:

1. Філіал - в різних містах ціни різні

2. Перелік включених послуг. За умовчанням вибрані 5 опцій, що відповідає "розширеному" проекту.

3. Середня площа приміщень. Чим більше площа - тим менше ціна.

4. Стиль - класика на 20% дорожче.

5. Нетиповість завдання - уточнюється по телефону або при особистій зустрічі.


Дизайн інтер'єру - це досить складна і поки не стандартизована послуга. Тому зорієнтуватися в її потенційнїй трудомісткості, а значить і вартості, в конкретному випадку буває складно не тільки потенційним замовникам, а й самим дизайнерам. Чому це так?

Звідки народжується ціна на дизайн?

підбір матеріалів, підбір меблів
  • різним замовникам потрібен різний обсяг проекту.
   Комусь потрібен підбір матеріалів та креслення на меблі, а комусь достатньо ескізу і основних будівельних креслень;дизайн маленького приміщення
  • час, витрачений на розробку маленьких приміщень, непропорційно більше
   в перерахунку на одиницю площі (тобто розробити 10 санвузлів по 5 м.кв. набагато довше, ніж 1 вітальню в 50 м. кв.);  деталі проекту
  • різні стилі інтер'єру вимагають різної наповненості деталями
   і опрацювання цих деталей (намалювати художній паркет не те ж саме, що промальовувати звичайний ламінат)нестандартні дизайнерські завдання
  • деякі завдання випадають із загальної схеми своєї нетиповістю.
   Наприклад, ексклюзивний дизайн ресторану - це завжди задача підвищеної складності.

   Ми додамо мінімум 20% до ціни його розробки, навіть якщо в ньому не передбачається класичний або інший складний в розробці стиль
ціна на дизайн
Чому в багатьох студіях ціна не завжди збігається зі спочатку озвученою?

Параметри про які йшлося вище, можуть впливати на те, що ціна на дизайн може бути зовсім не тією, яку Вам озвучили раніше.

Розрахунок трудовитрат ускладнюється і це призводить до того, що:
1. Деякі студії взагалі не вказують ціни
на свои послуги (Зараз ми не розглядаємо варіанти,
коли керівництво
цих студій приховує свої ціни
від власних співробітників
)
2. Або після детального обговорення ціна може
різко зрости
, що може наштовхнути на думку
про нечесність, спочатку представленої
інформації
3. В оплачені послуги, за підсумком виявляється,
не включена комплектація матеріалами,
і клієнт відчуває, що його обдурили
4. Нарешті, бувають випадки, коли студія
вказує мінімальну площу об'єкту
(наприклад, 100 кв.м.), який вони можуть взяти


Ціна на дизайн в Інтер'єр-ІдеїРОЗРАХУНОК ПО
ФОРМУЛІ

який враховує реальні трудовитрати


З нашого багаторічного досвіду роботи над проектами ми вивели одну формулу, в якій врахували залежності реальних трудовитрат від площ приміщень, обраного обсягу проекту

ПРОЗОРІСТЬ ЦІН ДЛЯ ЗАМОВНИКА

ціни на наші послуги максимально прозорі


Будь-який відвідувач нашого сайту або потенційний замовник може розрахувати вартість свого проекту самостійно. Або зателефонуйте нам і ми зробимо це для Вас!

ЦІНА = ТРУДОВИТРАТАМ

ціна на дизайн відображає реальні трудовитрати


Хоча в кінцевому рахунку ціна дизайнерських послуг завжди договірна, заповнивши наш "калькулятор", Ви з великою ймовірністю отримаєте ту ціну, на яку ми із задоволенням погодимося!А чи бувають знижки?

У звичайному розумінні цього терміна - НІ. сам наш “калькулятор” - це і є запрограмований інструмент, який робить знижку або націнку пропорційно потенційним трудовитратам. Знижки можливі тільки в тому випадку, якщо, після детального розгляду завдання, з'ясовується, що реальний обсяг роботи менше, ніж запрограмований в“калькуляторі”.

Зв'яжіться з нами, якщо є питання будь-яким зручним для Вас способом
Як користуватися інструментом прорахунку - калькулятором цін?

Щоб отримати підказку з якого-небудь пункту “калькулятора” наведіть на символ (i) біля нього.1Обов'язково виберіть філію дизайн-студії
Ціна послуг варіюється в різних філіях дизайн-студії. Бажано вибирати студію, найближчу до Вас, для того, щоб дизайнер міг виїхати на обміри та для здійснення авторського нагляду. Авторський нагляд ведеться тільки в регіоні знаходження дизайн-студії. Транспортні послуги оплачуються окремо
2Обмірні креслення і варіанти планувань
Обов'язковий пункт при будь-якій комплектації проекту. Якщо перепланування приміщень не потрібно, то розробляються тільки варіанти розміщення меблів. Ми наполягаємо на власноручних обмірюваннях приміщень. Але, в разі невеликих віддалених проектів, можлива робота по обмірами, виконаними Вами. На цьому етапі визначаються призначення, фунціональні зони приміщень, кількість необхідних меблів та обладнання. На підставі цих планів робиться візуалізація
3Орієнтовна візуалізація
В "базовій" комплектації проекту 3Д-візуалізація виконується з метою визначення стильового напрямку, орієнтовного колірного рішення і проробки елементів інтер'єру, таких як ніші, перепади стелі, а також для визначення позицій електроточок і типу оздоблювальних матеріалів.

Меблі, світильники, інші елементи інтер'єру, а також оздоблювальні матеріали, прорисовуються орієнтовно, без підбору в процесі візуалізації реальних зразків для придбання. Цей варіант візуалізації розрахований на підбір елементів інтер'єру самостійно замовником або разом з дизайнером, але вже не етапі виконання ремонтних робіт.

Якщо Ви хочете, щоб елементи інтер'єру були максимально схожі на ті, які Ви зможете купити вибирайте "точну візуалізацію".
4Основні креслення
В "базовому" варіанті комплектації проекту включений той мінімум креслень, який необхідний для виконання ремонтних робіт. Він включає уточнений після візуалізації план розміщення меблів і обладнання, плани підлоги, стелі, електроточок, розгортки стін з нішами.

Але він не включає креслень меблів на замовлення та інформації про те, де можна придбати різні елементи інтер'єру та оздоблювальні матеріали, оскільки вони не були підібрані в процесі розробки, а були промальовані умовно.

Якщо Ви хочете, щоб максимум інформації було прописано в проекті, вибирайте варіант комплектації з "додатковими кресленнями".
5Точна візуалізація
Замовляючи точну візуалізацію інтер'єру, Ви отримаєте візуалізацію, яка максимально точно відповідатиме підсумковому результату після виконання ремонтних робіт і меблювання. Оскільки ключові елементи інтер'єру та оздоблювальні матеріали будуть попередньо підібрані за реальними постачальникам, і Ви зможете придбати їх в доступних Вам магазинах.

Такий підбір матеріалів для візуалізації спрощує Вам процес прийняття рішень про придбання тих чи інших деталей інтер'єру, оскільки вже в процесі розробки дизайнер рекомендуватиме конкретні елементи, і при цьому Ви будете відразу бачити підсумковий результат.
6Додаткові креслення
Оскільки при "точній візуалізації" дизайнер пропрацює наповнення інтер'єру більш детально, ніж в "базовому" варіанті, з'являється можливість доукомплектувати проект "додатковими кресленнями": кресленнями меблів, розкладкою ліпного декору, плитки.

Також в цю послугу входить уточнення на відповідних кресленнях застосованих колекцій меблів, світильників та ін. елементів, оздоблювальних матеріалів, а також контактів організацій, які торгують цією продукцією.

Цей варіант комплектації проекту найбільш популярний в дизайн-студії "Інтер'єр-Ідея".
7Авторський нагляд на об'єкті, на вимогу
В процесі реалізації проекту на об'єкті дизайну можуть виникнути питання, вирішувати які краще з дизайнером. Якщо Ви хочете мати можливість регулярно залучати дизайнера до вирішення цих питань, замовляйте цю послугу.

Цей пакет послуг з авторського нагляду включає вирішення питань, що виникають безпосередньо на об'єкті дизайну, наприклад, консультування щодо змін розмірів після вирівнювання стін і стель, уточнення розкладок матеріалів на підлозі, стінах, підбір кольору фарбування, роз'яснення проекту майстрам та інше.

У цю послугу не входить підбір оздоблювальних матеріалів і елементів інтер'єру в магазинах. Для повної комплектації інтер'єру замовляйте авторський нагляд за підбором матеріалів.
8Авторський нагляд по підбору матеріалів
Не всі деталі інтер'єру можливо підібрати на етапі візуалізації. Наприклад, оббивку м'яких меблів і штори краще підбирати тоді, коли все інше вже куплено і є реальні зразки фактур і квітів оздоблювальних матеріалів, а не комп'ютерні візуалізації.

Також буває, що в силу різних причин на початковому етапі придбання якихось оздоблювальних матеріалів відбулися відхилення від проекту, і необхідне коригування подальших закупівель.

Або ж, у зв'язку з тривалістю процесу ремонту, якісь колекції матеріалів або меблів перестали продавати постачальники. Або, можливо, Ви захочете поміняти якісь добірки деталей інтер'єру з фінансових міркувань. Для вирішення цих завдань є послуга "авторський нагляд за підбором матеріалів".
9Регулярні виїзди з авторського нагляду
Описані вище комплекти авторського нагляду припускають виїзди дизайнера на вимогу замовника або підрядника, в разі фіксування ними проблемної ситуації. Іноді такий підхід до контролю процесу ремонту виявляється запізнілим, а виправляти виникли нестиковки виходить дуже дорого.

Щоб уникнути подібних ситуацій, Ви можете замовити регулярні виїзди дизайнера на об'єкт. В такому випадку дизайнер не рідше ніж раз на два тижні відвідує об'єкт дизайну і перевіряє хід ремонтних робіт. Це дозволяє запобігати помилкам виконання проекту або помічати їх на ранній стадії і мінімізувати додаткові витрати коштів і нервів на них.

Для ефективного контролю за процесом ремонту у дизайнера повинна бути на руках вся інформація про застосовані деталі інтер'єру, узгоджена з замовником. Тому ця послуга надається в комплекті з вищепереліченими послугами дизайн-студії.
10Віртуальні панорами
Фотореалістична візуалізація інтер'єру робиться з метою отримати уявлення про те, як буде виглядати інтер'єр після виконання ремонтних робіт і меблювання. В силу викривлення просторового сприйняття, інтер'єр, візуалізований у вигляді зображень, здається більше реального, не дивлячись на те, що візуалізація виконується за точними розмірами.

Більш точно об'єм приміщень (особливо невеликих) передається при використанні віртуальних панорам. Ця технологія дозволяє здійснювати круговий огляд приміщення з заданих позицій. Замовляйте цю послугу для максимального ефекту занурення в інтер'єр.
11Дизайн в стерео-3D
Якщо необхідно максимально вражаюче презентувати проект інтер'єру, ми пропонуємо послугу візуалізації в форматі стерео-3Д, для перегляду на 3Д-телевізорах або в 3Д-кінотеатрах. Ми можемо виготовити або серію 3Д-зображень , або 3Д-відео-ролик.

Також ми можемо надрукувати Ваш інтер'єр з використанням технології стерео-друку. У такому випадку для перегляду об'ємного стерео-ефекту інтер'єру не потрібно одягати спеціальні окуляри.
12Кількість приміщень
Порахуйте всі приміщення, а не тільки житлові.

Наприклад, для 2-х-кімнатної квартири цими приміщеннями можуть бути: вітальня, спальня, передпокій, кухня, туалет, ванна кімната, балкон (якщо він теж вимагає розробки дизайну). Разом, 7 приміщень. Але, якщо Ви плануєте об'єднати санвузли або кухню з вітальні, то вказуйте 6 приміщень.
13Загальна площа
Площа в паспорті БТІ може відрізнятися від реальної: балкони і лоджії в залежності від того, засклені вони чи ні, рахуються з коефіцієнтом, який зменшується. Також в проекті будинку може бути не порахована площа сходів.
14Класика або етно-стиль
Даний "калькулятор ціни проекту" розрахований на прорахунок ціни більшості типових проектів інтер'єру в сучасному стилі. Але класицизм, ар-деко, етно-стилі, інші складні в розробці стилі, а також інтер'єри з нетиповою постановкою завдання прораховуються з додатковою націнкою, пропорційної складності розробки.