• розділи портфоліо
про портфоліо

Дизайн-студія “Інтер'єр-Ідея” - це дизайн інтер'єру, дизайн фасаду, багато фото реалізованих проектів

Портфоліо нашої студії дизайну на цьому сайті нараховує 634 приміщень  житлових і громадських проектів, а також фасадів будівель. На цьому сайті представлені роботи 

наших дизайнерів інтер'єру зі Львова, Черкас, Харкова, Сєвєродонецька та Івано-Франківська дизайн інтер'єрів, фото реалізованих проектів.Приклади наших робіт згруповані за типом приміщень: Дизайн громадських інтер'єрів, Дизайн приватних інтер'єрів, Дизайн фасадів, Фотографії.  


Для більш точного пошуку приміщення по стилю, площі

Для більш точного пошуку необхідних Вам приміщень Ви можете скористатися фільтром приміщень за регіоном дизайн-проекту, стилем приміщень, їх площею, включити або вимкнути показ мансардних приміщень. Оглядаючи дизайн будь-якого приміщення, Ви можете продивитись інші приміщення цієї квартири або будинку.


Також Ви можете скористатись пошуком по Портфоліо. Для цього впишіть ключові слова для пошуку в форму “пошук на сайті” на будь-якій сторінці сайту.Дизайн в класичному стиліДизайн в сучасному стиліДизайн в стилі арт-декоДизайн в еко стилі

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРІВ


Наші дизайнери інтер'єру однаково професійно працюють у всіх стилях інтер'єру. Проте більшість наших дизайн-проектів можна віднести до наступних стилів: класичний, етно-стиль, арт-деко (ар деко), хай-тек, модерн або сучасний стиль.


Регіони, де працює наша студія дизайну: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Харків, Сєвєродонецьк, Черкаси, інші міста України.


Ми не продаємо готових проектів навіть для квартир з типовим плануванням. Оскільки, є однакові планувальні рішення квартир, але немає двох однакових людей. Кожна людина має своє світосприйняття, здобутий досвід, кольорові вподобання, розмір гаманця, врешті-решт. Тому кожен наш проект - авторський і розробляється індивідуально.


Про більшість проектів Ви можете прочитати та ознайомитись з деталями стосовно використаних матеріалів, ідей, які були обіграні дизайнерськими рішеннями, а також відгуки замовника і дизайнера інтер’єру стосовно роботи над проектом. Якщо робота Вам сподобалась, поділіться нею з Вашими друзями в соціальних мережах. Оцінюйте наші проекти, виставляйте “зірочки” - нам дійсно цікава Ваша думка.Замовляйте дизайн та звертайтесь для співпраці
  • Ви можете вільно використовувати представлені візуалізації в особистих некомерційних цілях, наприклад, для розробки свого інтер'єру. Ви також можете замовити у нас виготовлення будь-яких корпусних меблів з наших проектів.
  • Для того, щоб відправити нам або на свій e-mail посилання на вподобані проекти, Ви можете скористатися кнопкою “Додати до обраного” при перегляді будь-якого проекту.
  • Якщо ж Ви хочете використати наші напрацювання в комерційних цілях, наприклад, виготовляти меблі за нашими проектами, зверніться до нас через сторінку Контактів

Використання авторських розробок на сторонніх медіа-ресурсах, у тому числі сайтах, категорично заборонено! Авторські права захищені законом України.