• категорії проектів
поради по дизайну фасаду

Дизайн фасада житлових і громадських будівельКОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ ДИЗАЙН ФАСАДУ БУДИНКУ?


Ця послуга затребувана власниками котеджів, так як дуже часто в процесі розробки архітектурного проекту більше уваги приділяється планувальним рішенням, рішенням технічного характеру і загальному архітектурному стилю і формам.


А конкретиці, в дизайні фасадів, особливо по частині матеріалів і кольорів оздоблення, приділяється мало часу, зважаючи на те, що пройде ще багато часу, поки будівництво підійде до завершення.


Архітектурний проект

Навіть архітектурна візуалізація не завжди включена до складу проекту. Також часто в процесі будівництва відбуваються відхилення від проекту: додаються або забираються вікна, кут нахилу даху, різні інші зміни. Дизайн з візуалізацією фасаду, в такому випадку, послуга яка ідеально підходить.


Власники комерційної нерухомості звертаються до нас тому, що ця послуга в нашому виконанні, як правило, більш детальна, ніж це роблять архітектори і більш комплексна, ніж її можуть запропонувати рекламщики. Їх спеціалізація - все таки безпосередньо вивіска, а не весь фасад, відповідно і використані матеріали обмежуються рекламними, і не включають будівельні та декоративні.


ДИЗАЙН ФАСАДІВ БУДИНКІВ


Розробка дизайну фасадів

Розробляючи дизайн фасадів будинків наші дизайнери крім іншого керуються наступними принципами:


    • Єдність концепції дизайну фасаду та інтер’єру. Це стосується стилю, форм і використовуваних матеріалів

  • Якщо мова йде про дизайн фасаду з реконструкцією, то будь-які зміни фасаду співвідносяться зі змінами інтер’єру. Щоб досягти більш повного розуміння впливу екстер’єру на інтер’єр, розробляється план розташування меблів в кімнатах.Дизайн фасаду будинкуДизайн громадського фасаду

При цьому ми чітко розуміємо відмінності між дизайном приватного будинку і комерційної нерухомості. Серед цих відмінностей окремо слід зазначити спрямованість на бренд, якщо ми говоримо про комерційний проект. Саме це виділить будівлю серед інших, зумовить вибір матеріалів і стиль.


Всі наші проекти фасадів індивідуальні, розроблені в одиному екземплярі під потреби замовників і з урахуванням розташування об’єкту на ділянці, орієнтацією по сторонах світу, побажаннями по стилю і бюджету оздоблювальних робіт.
оформлення фасадів будинків

ЧИ ЗАМОВЛЯТИ ДИЗАЙН ФАСАДУ?


Це питання досить риторичне. Відповідь на нього залежить від Вашого індивідуального почуття прекрасного. Якщо Вам небайдуже, як виглядають речі, що Вас оточують, і взагалі середовище, то Ви знаєте відповідь на це питання і стосовно дизайну фасаду, і стосовно дизайну інтер'єру. Якщо ж Вам байдуже - Ви теж знаєте відповідь.


Але якщо у Вас є сумніви, радимо все ж таки замовити цю послугу. Ви будете здивовані тим, наскільки можна покращити зовнішній вигляд фасаду, якщо діяти професійно.


Іноді замовники питають нас ще до початку робіт над дизайном: "А що ви нам запропонуєте в нашому випадку?"


Нажаль, частіше, ми не можемо заздалегідь озвучити ідеї оформлення фасаду, оскільки ці рішення є результатом годин праці дизайнерів, і вони з'являються в процесі роботи. Це цікавий довгий творчий процес пошуку, результат якого іноді дивує нас самих.


Замовляйте комплекс послуг оформлення фасадів будинків разом із дизайном інтер'єру, щоб досягти максимальної гармонії зовнішнього і внутрішнього простору.