Error:
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 185
Лютий 2019
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Ескізний проект реконструкції мотелю 5.0 із 5. Оцінок : 1

Ескізний проект реконструкції мотелю

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайну

"Єднання з природою"


Концепція дизайну і основні матеріали, використані в інтер'єрі.

Перед нами стояло кілька завдань: перепланувати існуюче приміщення під паркінг; спланувати другий поверх під готельні номери.
Нашим замовником була обумовлена наявність великих панорамних вікон і пошук сучасного оформлення фасаду, з огляду на навколишнє середовище.
Після затвердження планувальних рішень отримали такий розподіл поверхів:
1-ий поверх включає основний вхід в готель, з рецепцією і сходами на другий поверх до номерів; великий гараж з двома воротами з виходом в зону рецепції; окремих гараж зі сходами на другий поверх в приміщення особистого користування замовника.
2-ий поверх включає просторий світлий хол; кухню для постояльців; технічне приміщення; загальний санвузол; 3 двомісні номери з санвузлами.


Виходячи з планувального рішення і з'явилася концепція скління фасаду панорамними вікнами, і ділення фасаду на зони з різними облицювальними матеріалами.
Хотілося щоб будівля вийшла сучасною і при цьому вписалася в природну атмосферу.
Для облицювання будівлі використовували фасадну штукатурку під бетон, і дерев'яну фасадну дошку.
Щоб приховати стики матеріалів, використовувалися металеві куточки чорного кольору, теж рішення було застосовано і для кутів будівлі.
На підтримку цієї задумки вирішили пофарбувати всі віконні, воротні і дверні прорізи в чорний колір, і використовувати скло-пакети чорного кольору.
Зонування облицювальних матеріалів обумовлено планувальним рішенням.


Інші проекти фасадів громадських будівель