• проекти фасадів
Червень 2018

Ідея. Урізноманітнити сприйняття звичайного фасаду будинку. Це вдалося, коли ми візуально розділили…

Детальніше ...
Дизайн фасаду з різними оздоблювальними матеріалами
Жовтень 2017

Ідея дизайну. Єднання з природою.Концепція дизайну. Зробити екстер'єр будинку максимально гармонічним з…

Детальніше ...
Оформлення фасаду приватного будинку на березі озера
Травень 2017

Оформлення прибудови до житлового будинку в м. Сєвєродонецьку.

Детальніше ...
Оформлення прибудови до житлового будинку
Січень 2017

Фасад 2-х будинків «Сучасний екстер'єр в графітовому кольорі»Два лаконічних і простих будинка-близнюка.…

Детальніше ...
Дизайн сучасного екстер'єру в графітовому кольорі
Жовтень 2016

Ідея дизайну: Ідея створити максимально простий і в той же час оригінальний…

Детальніше ...
Дизайн фасаду і тераси в сучасному стилі
Жовтень 2016

Концепція дизайну: Оформити вже існуючу архітектуру фасаду житлового будинку. Основні матеріали фасаду:…

Детальніше ...
Дизайн та оформлення вже існуючої архітектури будинку
Сторінка 1 з 6
поради по дизайну фасаду житлового приміщення

Дизайн фасаду приватного будинку

Дизайн екстер'єру приватного будинку

Дизайн будинків часто роблять за типовими проектами. Як правило, ці проекти не відповідають на 100% вимогам замовників по частині зовнішнього вигляду, планування, орієнтації будинку по сторонах світу, площам кімнат та іншим параметрам.


ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН ФАСАДУ БУДИНКУ


Щоб дизайн будинку був ідеальним для Вас у всьому, він повинен бути індивідуальним. Тільки розробляючи дизайн котеджів під конкретні потреби можна збалансувати такі параметри як:


Кольорове рішення фасаду

кольорове рішення
Дизайн фасаду приватного будинку
Тип і цінова категорія матеріалів

тип і цінова категорія матеріалів
Наповнення фасаду елементами залежно від позиції будинку на ділянці

наповнення фасаду елементами залежно від позиції будинку на ділянці, наявності і відстані до будинків сусідівІнтер’єр будинку

інтер’єр будинку, узгоджений зі стилем його фасаду

дизайн будинків

Навіть якщо проект не типовий, а розроблений індивідуально для Вас, дуже часто зовнішньому оформленню приділяється мало уваги через наявність великої кількості інших питань, вирішити які повинен архітектурний проект. Ми ж спеціалізуємося на зовнішньому оформленні фасадів і запропонуємо Вам практично-застосовне рішення: будь-то класичний палац або будинок зі зрубу, сучасний котедж або заміський будинок в індонезійському стилі.


В процесі роботи над фасадом Вашого будинку ми запропонуємо Вам матеріали оздоблення стін: штукатурку, цеглу або камінь, дерев’яну або пластикову вагонку, можливо, зруб. В залежності від стилю, можливо, стануть у пригоді декоративні елементи оздоблення фасаду з дерева або ліпнини. Також ми часто використовуємо мармур і граніт, особливо в оздобленні цоколю. Для матеріалів кровлі зараз існує багато матеріалів оздоблення, найчастіше з яких використовується керамічна або бітумна черепиця та металочерепиця.


ВИБІР МАТЕРІАЛІВ ОЗДОБЛЕННЯ


Дизайн фасаду приватного будинку

Вибрати матеріал - це тільки частина роботи по дизайну фасаду. Вибрати колір, грамотно поєднати різні матеріали, сформувати цим своєрідний малюнок фасаду - ось основна складність в роботі дизайнера. В залежності від архітектури котеджу, Вашого бачення та ідей дизайнера обирається принцип формування дизайну фасаду, його насиченості елементами декору. Можливо, буде обрано принцип поповерхового ділення по матеріалах, можливо, об’єднання вікон по-вертикалі або горизонталі, а, можливо, оформлення кутів будинку або кожного вікна окремо.


Після узгодження візуалізацій, ми зробимо всі креслення, необхідні для втілення проекту в реальність, порекомендуємо де придбати обрані матеріали і хто може виконати окремі види складних декоративних робіт, якщо такі будуть.


Ми не розробляємо ландшафтний дизайн. Тому за точним планом ділянки з конкретикою по рослинах Вам варто звернутися в студію ландшафтного дизайну. Це можна зробити як до, так і після розробки фасаду будинку. Проте ми можемо спланувати Вашу ділянку на менш детальному рівні, якщо Вам цього буде достатньо.


Вартість розробки дизайну будинків залежить від багатьох параметрів


Ви не знайдете орієнтовних цін на цей вид робіт в нашому прайс-листі, тому дзвоніть нам або надсилайте опис Вашої задачі, і ми прорахуємо вартість індивідуально.