Жовтень 2016
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн та оформлення вже існуючої архітектури будинку 4.7 із 5. Оцінок : 3

Дизайн та оформлення вже існуючої архітектури будинку

  • Візуалізація

Опис проекту

Концепція дизайну: Оформити вже існуючу архітектуру фасаду житлового будинку.


Основні матеріали фасаду: Фасадна дошка з деревинно-полімерного композиту. Композитні фасади, в порівнянні з дерев'яними, більш довговічні і не втрачають свій зовнішній вигляд протягом довгих років. Так само були використані: штукатурка, граніт, черепиця, скло для огорожі балкона та тераси.


Адреса об'єкту: Київська обл., с. Святопетрівське


Відгук дизайнера: Основною складністю була наявність різногабаритних вікон, спрощеної первісної архітектури самого будинку, відсутності різних виступів або заглиблень у фасадній частині.

Відгук клієнта

Віктор Б.
"Перед тим як розпочати будівництво будинку, замовив проект у однієї відомої компанії, але з часом зрозумів, що хочу оновити зовнішній вигляд будинку (фасад). Хотілося щось сучасне. Нажаль, звертався до двох компаній і жодна не змогла задовільнити мої побажання, надсилаючи примітивні варіанти. Лише після того як я звернувся до студії "Дизайн-студія Інтер'єр-Ідея", залишився повніст задоволеним, так як отримав бажаний результат. Найважче завдання, яке стояло перед дизайнерами даної компанії полягало в тому, що "коробка" будинку вже була збудована, і треба було задовільнити мої побажання, виходячи з того, що вже було. Приємно був вражений результатами відразу ж після першого надісланого мені варіанту. Попередня зустріч біля будинку не пройшла марно: зробивши усі необхідні заміри, та врахувавши усі побажання - я отримав від дизайнерів саме те, що і очікував. Під час опрацювання мого замовлення дизайнери компанії дійсно намагалися підібрати найкраще рішення, а не вислати чим по-швидше будь-який варіант. Окрему подяку хочу висловити дизайнеру Юлі, за професійний підхід до клієнта і за те що Ви чуєте і саме головне розімієте клієнта. Бажаю процвітання та росту Вашій компанії та колективу!!! Юля, МоЛоДеЦь! "