• фотографії фасадів
Травень 2018

Основні матеріали фасаду: Фасадні панелі і терасна дошка AGT Plus, металеві балки.Адреса об'єкту: м. Київ.Ось…

Детальніше ...
Реалізація дизайну фасаду і тераси в сучасному стилі
Вересень 2009

Фото реалізованого проекту. Фасад ресторану "Балкон" в класичному стилі

Детальніше ...
Фото фасаду ресторану ле Балкон в класичному стилі
поради як реалізувати проект

Про реалізацію дизайну фасадів

Розробляючи дизайн фасаду будівлі і втілюючи ці розробки в життя, варто особливу увагу приділити практичній та технічній стороні питання:

    • чи правильні матеріали застосовані в оздобленні фасаду, чи підходять вони для зовнішнього середовища. Наприклад, камінь та ліпні вироби, при всій своїй зовнішній схожості, розрізняються для інтер'єрних і екстер'єрних робіт.

  • якщо вносяться конструктивні зміни в архітектурний проект, то чи відповідають вони правилам архітектури. Наприклад, чи правильно зроблені розуклінки дахів, чи немає на них зон, з яких не відводяться атмосферні опади, чи достатньо кута нахилу даху для типу покрівельного матеріалу, який використовується.

Як і у випадку з інтер'єрами, консультації дизайнера можуть бути життєво необхідні на етапі реалізації проекту.


Нехтування, здавалося б, незначними деталями може призвести до того, що екстер'єр може істотно втратити у виразності. Наприклад, замовник може вирішити прибрати невеликі виступи-ступені на площині стін, за якими відбувається поділ кольорів оздоблювального матеріалу. Начебто дрібниця, але зовнішній вигляд постраждає істотно. І таких прикладів можна навести масу.


Щоб звести помилки до мінімуму, краще довірити розробку проекту і його реалізацію професіоналам. Звертайтесь в “Інтер'єр-Ідею” за проектом фасаду житлового або громадського будинку.