Площа:


  • фотографії житлових приміщень
Вересень 2017

Так як ванна кімната і туалет - це приміщення невеликих розмірів, основу…

Детальніше ...
Фото ремонту ванної кімнати у світло-бежевих тонах
Вересень 2017

Ремонт довгого коридору в квартирі.А ось як виглядав проект цього коридору.

Детальніше ...
Фото ремонту довгого коридору в квартирі
Вересень 2017

Дизайн спальні з декоративними 3D панелямиОтаким був проект.

Детальніше ...
Фото ремонту спальні з декоративними 3D панелями
Вересень 2017

Блакитний колір в інтер'єрі асоціюється з небесно-блакитним небом і безкрайніми морськими просторами. Адже…

Детальніше ...
Фото ремонту вітальні в блакитному кольорі
Серпень 2017

Фото реалізованого інтер'єру невеликого передпокою.Отаким був проект.

Детальніше ...
Фото реалізованого інтер'єру невеликого передпокою
Серпень 2017

Фото ремонту кухні в сучасному стилі.Отаким був проект.

Детальніше ...
Фото ремонту кухні в сучасному стилі
Сторінка 1 з 6
поради як реалізувати житлове приміщення

Про реалізацію житлових інтер'єрів

Підбір оздоблювальних матеріалів і зведення всіх етапів ремонтних робіт значно спрощується при наявності дизайн-проекту. Проте не варто применшувати важливість авторського нагляду на всіх етапах ремонтного процесу. Адже дизайнер звертає увагу на багато нюансів оформлення, які часто замовникам можуть здатися незначними, такими, якими можна знехтувати. І в результаті таких, здавалося б, невеликих упущень поступово цілісність концепції дизайну інтер'єру, може бути розгублена. Одним невдало підібраним елементом оздоблення можна повністю зіпсувати дизайн-проект.


Тому перша порада по реалізації проекту інтер'єру - не економте на авторському нагляді.


Друге, на що варто звернути увагу, - це якісна відповідність елементів інтер'єру. Іншими словами, наповнення інтер'єру має бути приблизно однакового рівня якості. Адже дерев'яні двері зі складною фільонкою виглядатимуть дивно поруч з недорогими пластиковими плінтусами, а елітна італійська сантехніка - по сусідству з плиткою економ-класу. Інший аспект цієї відповідності - це співвідношення складності дизайну якості виконання ремонтних робіт: краще зробити рівну стелю, якщо немає впевненості, що перепад стелі у формі кола вийде рівним і правильним.


Взагалі кажучи, роль підрядної організації, звичайно ж, вкрай важлива в процесі реалізації задумів дизайнера. І тут мова не тільки про якість окремо взятих видів робіт. Важливо правильно узгодити роботу окремих фахівців. Помилкою буде вважати, що це завдання дизайнера при здійсненні авторського нагляду. Відповідальність дизайнера - це художній аспект реалізації проекту, контроль відповідності проекту та управління відхиленнями від проекту, якщо такі мають місце бути. Управляти ж процесом і перевіряти правильність того, як слідують проекту повинен виконроб. Ви можете проконсультуватися у нас з питань оптимального шляху реалізації ремонту Вашої мрії по телефону або електронною поштою, вказаними на сторінці контактів.