Площа:


  • фотографії житлових приміщень
Листопад 2018

Фото реалізації дизайн-проекту коридору. Інші фото реалізованих проектів тут

Детальніше ...
Фото реалізації дизайн-проекту коридору
Листопад 2018

Фото реалізації дизайн-проекту кухні-студії. Фото дизайн-проектів інтер'єрів

Детальніше ...
Фото реалізації дизайн-проекту кухні-студії
Листопад 2018

Фото реалізації дизайн-проекту санвузла

Детальніше ...
Фото реалізації дизайн-проекту санвузла
Листопад 2018

Фото реалізації дизайн-проекту спальні. Всі фото дизайну інтер'єру

Детальніше ...
Фото реалізації дизайн-проекту спальні
Червень 2018

Дизайн вітальні на мансардному поверсіА ось як виглядав проект вітальні.

Детальніше ...
Реалізація вітальні на мансардному поверсі
Червень 2018

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Фарбування, декоративний цегла і фотошпалери.Знайдіть відмінності від…

Детальніше ...
Реалізація спальні для юнака
Сторінка 1 з 7
поради як реалізувати житлове приміщення

Про реалізацію житлових інтер'єрів

Підбір оздоблювальних матеріалів і зведення всіх етапів ремонтних робіт значно спрощується при наявності дизайн-проекту. Проте не варто применшувати важливість авторського нагляду на всіх етапах ремонтного процесу. Адже дизайнер звертає увагу на багато нюансів оформлення, які часто замовникам можуть здатися незначними, такими, якими можна знехтувати. І в результаті таких, здавалося б, невеликих упущень поступово цілісність концепції дизайну інтер'єру, може бути розгублена. Одним невдало підібраним елементом оздоблення можна повністю зіпсувати дизайн-проект.


Тому перша порада по реалізації проекту інтер'єру - не економте на авторському нагляді.


Друге, на що варто звернути увагу, - це якісна відповідність елементів інтер'єру. Іншими словами, наповнення інтер'єру має бути приблизно однакового рівня якості. Адже дерев'яні двері зі складною фільонкою виглядатимуть дивно поруч з недорогими пластиковими плінтусами, а елітна італійська сантехніка - по сусідству з плиткою економ-класу. Інший аспект цієї відповідності - це співвідношення складності дизайну якості виконання ремонтних робіт: краще зробити рівну стелю, якщо немає впевненості, що перепад стелі у формі кола вийде рівним і правильним.


Взагалі кажучи, роль підрядної організації, звичайно ж, вкрай важлива в процесі реалізації задумів дизайнера. І тут мова не тільки про якість окремо взятих видів робіт. Важливо правильно узгодити роботу окремих фахівців. Помилкою буде вважати, що це завдання дизайнера при здійсненні авторського нагляду. Відповідальність дизайнера - це художній аспект реалізації проекту, контроль відповідності проекту та управління відхиленнями від проекту, якщо такі мають місце бути. Управляти ж процесом і перевіряти правильність того, як слідують проекту повинен виконроб. Ви можете проконсультуватися у нас з питань оптимального шляху реалізації ремонту Вашої мрії по телефону або електронною поштою, вказаними на сторінці контактів.