Площа:


  • фотографії житлових приміщень
Травень 2018

Основні матеріали використані в інтер'єрі: Меблі - "Ретро меблі з Голландії"; Пол -…

Детальніше ...
Реалізований дизайн фотостудії з класичними нотами
Березень 2018

Реалізований дизайн класичної вітальні з сучасним настроєм

Детальніше ...
Реалізований дизайн класичної вітальні з сучасним настроєм
Березень 2018

Реалізований дизайн сучасної кухні в лаконічному стилі.

Детальніше ...
Реалізований дизайн сучасної кухні в лаконічному стилі
Жовтень 2017

Дизайн кухні кольору індиго, м ЛьвівОтаким був проект.

Детальніше ...
Фото реалізації дизайну кухні кольору індиго
Жовтень 2017

Дизайн санвузла кольору морської хвилі, м. ЛьвівОсь як виглядає проект.

Детальніше ...
Фото реалізації дизайну санвузла кольору морської хвилі
Жовтень 2017

Дизайн класичної вітальні кольору індиго, м. ЛьвівОтаким був проект.

Детальніше ...
Фото реалізації дизайну класичної вітальні кольору індиго
Сторінка 1 з 7
поради як реалізувати житлове приміщення

Про реалізацію житлових інтер'єрів

Підбір оздоблювальних матеріалів і зведення всіх етапів ремонтних робіт значно спрощується при наявності дизайн-проекту. Проте не варто применшувати важливість авторського нагляду на всіх етапах ремонтного процесу. Адже дизайнер звертає увагу на багато нюансів оформлення, які часто замовникам можуть здатися незначними, такими, якими можна знехтувати. І в результаті таких, здавалося б, невеликих упущень поступово цілісність концепції дизайну інтер'єру, може бути розгублена. Одним невдало підібраним елементом оздоблення можна повністю зіпсувати дизайн-проект.


Тому перша порада по реалізації проекту інтер'єру - не економте на авторському нагляді.


Друге, на що варто звернути увагу, - це якісна відповідність елементів інтер'єру. Іншими словами, наповнення інтер'єру має бути приблизно однакового рівня якості. Адже дерев'яні двері зі складною фільонкою виглядатимуть дивно поруч з недорогими пластиковими плінтусами, а елітна італійська сантехніка - по сусідству з плиткою економ-класу. Інший аспект цієї відповідності - це співвідношення складності дизайну якості виконання ремонтних робіт: краще зробити рівну стелю, якщо немає впевненості, що перепад стелі у формі кола вийде рівним і правильним.


Взагалі кажучи, роль підрядної організації, звичайно ж, вкрай важлива в процесі реалізації задумів дизайнера. І тут мова не тільки про якість окремо взятих видів робіт. Важливо правильно узгодити роботу окремих фахівців. Помилкою буде вважати, що це завдання дизайнера при здійсненні авторського нагляду. Відповідальність дизайнера - це художній аспект реалізації проекту, контроль відповідності проекту та управління відхиленнями від проекту, якщо такі мають місце бути. Управляти ж процесом і перевіряти правильність того, як слідують проекту повинен виконроб. Ви можете проконсультуватися у нас з питань оптимального шляху реалізації ремонту Вашої мрії по телефону або електронною поштою, вказаними на сторінці контактів.