• категорії проектів
поради по дизайну громадського інтер'єру

Про дизайн громадських приміщень

Цей розділ містить громадські інтер'єри та приміщення, які не відносяться до типових приміщень квартир і будинків: басейни, більярдні, кімнати відпочинку, винні кімнати, зимові сади. Хоча часто ці приміщення розташовуються саме в приватних інтер'єрах.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ЗАМОВЛЯЮЧИ ДИЗАЙН ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕР'ЄРІВ?


Розробка інтер'єрів приміщень, які носять дійсно громадський характер, тісно пов'язана з багатьма областями знань і вимагає опрацювання рішень, які часто виходять за рамки функцій дизайнера. 


Для того, щоб правильно поставити завдання для дизайнера, замовнику, в залежності від типу розроблюваного приміщення, необхідно буде зробити кілька важливих кроків:


    • попередньо визначитися зі своєю маркетинговою стратегією і цільовою групою клієнтів

    • оцінити конкурентів і дізнатися своє місце на ринку

    • замовити необхідні архітектурні та конструкторські розробки

  • отримати потрібні дозволи і документи


Завдяки цій інформації, стане можливим окреслити рамки бюджету, вимоги до функціональності інтер'єру і до його стилю. Використовуючи ці дані, дизайнер запропонує конкретні рішення.

Дизайн кабінету директораДизайн ресторану, кафеДизайн приймальніДизайн холу Українського центру томотерапії

ЩО КРАЩЕ ЗРОБИТИ, ЗАМОВЛЯЮЧИ ДИЗАЙН ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕР'ЄРІВ?


Приведемо приклад. Замовляючи дизайн ресторану, краще, якщо замовник спочатку визначиться з рівнем доходу його потенційних клієнтів, подивиться існуючі ресторани в цьому регіоні, замовить архітектурний проект, в якому буде опрацьовано планування всіх приміщень, згідно діючих пожежних, санітарних та інших нормативів, пропрацює фірмовий стиль або хоча б придумає назву цього закладу.

Маючи таку базову інформацію дизайнер зможе запропонувати спочатку загальні ідеї, а надалі і деталі оформлення. Якщо ж попередня робота не проведена, або її результати не озвучені дизайнеру, процес може піти не в тому напрямку, ремонтні роботи ризикують вийти за рамки запланованого раніше бюджету, а задача, яка стояла на початку, може бути змінена замовником в процесі розробки. Такі переробки - це додаткові витрати часу на розробку і додаткові грошові вкладення замовника.


На щастя, ми маємо багатий досвід проектування громадських інтер'єрів і зможемо підказати Вам оптимальний шлях їх розробки.


Якщо Вам потрібна консультація, звертайтесь за тел. (097) 744-08-67 або через кнопку онлайн-консультації на цій сторінці.