Площа:


  • проекти басейнів
Липень 2016

Дизайн басейну з дзеркальним декором, в класичному стилі, м. Черкаси

Детальніше ...
Дизайн басейну з дзеркальним декором
Грудень 2014

Дизайн сауни з купіллю в сучасному стилі, виконаний для клієнта з Бельгії

Детальніше ...
Дизайн сауни з купіллю
Грудень 2011

Ескіз басейну для ритуального омивання (миква) у м. Вінниця.

Детальніше ...
Дизайн басейну в класичному стилі
Вересень 2010

Басейн в приватному будинку в передмісті Черкас.Інші проекти в каталозі басейни.

Детальніше ...
Басейн в приватному будинку в передмісті Черкас
Липень 2009

Дизайн басейну в етно стилі, Черкаська обл.

Детальніше ...
Дизайн басейну в етно стилі
Вересень 2006

Дизайн басейну в східному стилі, Черкаська область

Детальніше ...
Дизайн басейну в східному стилі
Сторінка 1 з 2
поради по дизайну басейну, лазні, сауни

Дизайн басейнів, бань, саун

Дизайн-студія "Інтер'єр-Ідея" має багатий досвід виконання дизайн-проектів банно-оздоровчих комплексів, а також приватних басейнів та саун.

У процесі розробки ми враховуємо технічні характеристики цього типу приміщень. Вони відрізняються високою вологістю, і, отже, необхідністю наявності осушувачів повітря, системи вентиляції. Відповідно до цих характеристик підбираються і оздоблювальні матеріали, будь то турецький хамам або руська лазня.


ОФОРМЛЕННЯ БАСЕЙНУ


Оформлення басейнів, оформлення лазень, оформлення саун, дизайн басейнів

Досить часто в басейнах ми застосовуємо мозаїку, оскільки площі стін і підлоги часто дозволяють викласти на них цікавий малюнок або візерунок. Дерево, при його відповідній обробці, також вдалий матеріал для певних стилів дизайну. Гіпсова і поліуретанова ліпнина так само вимагає спеціальної обробки для застосування у вологих приміщеннях, але складність і вартість їх застосування виправдовується декоративним ефектом, який досягається за допомогою ліпнини в класичних стилях.


В цілому робота над дизайном басейну дуже цікава для дизайнера, оскільки мала функціональна насиченість по відношенню до площі приміщення розширює можливості художнього наповнення інтер'єру. Великі площі приміщень дозволяють застосовувати складні форми стель і декору приміщень без боязні його перенаситити.


ДИЗАЙН БАСЕЙНУ - СКЛАДНЕ ЗАВДАННЯ


Його неможливо вирішити за аналогією з уже розробленими проектами, знайшовши картинки басейнів в інтернеті. Для повної гармонії інтер'єру замовляйте дизайн в студії "Інтер'єр-Ідея". Отримайте консультацію щодо можливості розробки та її вартості за допомогою кнопки on-line консультація або по телефону 097-744-08-67.