Червень 2005
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн лазні в російському стилі 4.7 із 5. Оцінок : 3

Дизайн лазні в російському стилі

  • Візуалізація
  • Фото

Опис проекту

Втілення дизайн-концепції:

Дана лазня вже функціонувала, коли замовник вирішив оновити її дизайн. Тому в плануванні особливо нічого не змінилося, а от в оформленні змінилося все. Основні приміщення цієї лазні: роздягальня і кімната відпочинку, маленький басейн, парилка, санвузол і основне приміщення з душем, великим басейном і джакузі.

Оздоблення в традиційному російською стилі - проста, лаконічна, стримана і без помпезності. Основні матеріали оформлення стін - дерево і камінь. Передбанник - перше приміщення, в яке входить людина. Це сама прохолодна кімната. Вона використовується для відпочинку в перервах між «парними сеансами». Для цього тут є все необхідне: круглий масивний стіл і дерев'яні лавки з шкіряними вставками. За цим столом збираються випити чай або чогось міцнішого, і просто поговорити. Центральною прикрасою столу в лазні може стати російський самовар, яскравий і колоритний. Трохи сучасності додає тільки телевізор над шафою. Стеля оформлена дерев'яними балками, світильником, зробленим з колеса, і імітацією листяного дерева над столом.

В особливо мокрих зонах, з практичних міркувань, біля великого басейну і джакузі по низу було вирішено залишити камінь, і тільки вище нього залишено дерев'яний зруб. Імітація частоколу під вікнами візуально приховує білі радіатори. Балки з ланцюгами служать основою для світильників над чашами басейну і джакузі.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі:

Дерев'яна вагонка і зруб, натуральний камінь, плитка та мозаїка.

Інші рішення в категорії "Басейни і лазні"

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина За відчуттями тут затишно і спокійно, як і повинно бути в лазні. Тому що лазня - це місце відпочинку, зустрічей з друзями, релаксації, і тільки потім (хоча це не менш важливо) - місце для гігієнічних процедур. Тут реалізуються 2 основних призначення лазні: оздоровлення тіла і релакс для душі.