Квітень 2012
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн холу готелю в сучасному стилі 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн холу готелю в сучасному стилі

  • Візуалізація
  • Планування
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Адреса об'єкта: м. Вільногірськ, Дніпропетровської області.

Ідея дизайну: «Простота і геометрія форм»

Втілення дизайн-концепції. Послугами готелів користуються різні групи людей, у кожного є свої переваги, смак і потреби. Хол, як правило, визначає подальшу концепцію і стиль закладу. В даному випадку було завдання створити інтер'єр у функціональному і конструктивному сучасному стилі з використанням скла.

Складнощів при роботі над дизайном холу було чимало. Крім того, що даний хол є транзитним, в ньому є 12 дверей. 10 з них є вхідними в готельні номери. Потрібно було якось візуально приховати ці отвори. Тому обшивка стін у вигляді рустов зроблена не паралельно стінам, а під кутом (з нарощуванням глибини зверху). Також русти з кожним кроком вгору зменшуються по висоті. Такий дизайнерський прийом візуально збільшує висоту приміщення.

Крім того, при ширині 5,50 м довжина холу становить 17,5 м. Щоб уникнути витягнутості і монотонності приміщення, стелю та підлогу поділені на 3 сектора. Це оптично розбиває і розширює простір, візуально розсовує стіни і скорочує довжину приміщення.

Найбільшим недоліком цього приміщення вважається відсутність природного освітлення. Сонячні промені потрапляють сюди тільки через скляні дверні прорізи, що ведуть до житлових кімнат і двох скляних дверей, що є вхідними в хол. Тому першочерговим завданням стало грамотно забезпечити його додатковим стельовим освітленням, візуально розширивши стіни, щоб хол не виглядав тунелем. Крайні з стельових секцій висвітлюються коробами з акрилу, за якими встановлені світлодіодні лампи. Центральна зона ускладнена скляними коробами, а посередині - ексклюзивні світильники, зроблені зі скла на замовлення. Виглядають вони просто як знімні різнокольорові скляні колби з квадратним перетином, а всередині них монтуються крапкові світильники. По периметру всього гіпсокартонної стелі монтується приховане світлодіодне підсвічування.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Ресепшн довжиною 3 м зроблений з чорного глянсового МДФ, білі шкіряні дивани фірми "Даванті", плитка з колекція "Code" (виробництва "Italon"), натяжна стеля чорного кольору, МДФ-панелі на стінах, декоративна цегла темно-сірого кольору.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Дизайн холу готелю - перше, що бачить людина, потрапляючи в готель. Від того, як виглядає цей простір, багато в чому залежить перше враження про готелі, і саме рішення - зупинитися тут чи ні. Такий дизайн припаде до смаку людині раціонального типу мислення. Тут чіткі структуровані лінії і геометричні форми з великими локальними площинами, розумний мінімум меблів і аксесуарів - тільки те, що необхідно, і тільки там, де необхідно.