Грудень 2011
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн інтер'єру магазину Golda в стилі прованс 4.9 із 5. Оцінок : 16

Дизайн інтер'єру магазину Golda в стилі прованс

  • Візуалізація
  • Фото
  • Планування

Опис проекту

Ідея дизайну. «Краса, легкість і натхненність для магазину одягу»

Втілення дизайн-концепції. Французько-українську компанію «JOLIE DAME», що в перекладі з французької означає «красива жінка», створила дизайнер одягу Голда Виноградська. Пройшовши тернистий шлях навчання, конкурсів, показів, виставок, вона знайшла своє місце в такому дивовижному і непростому світі моди. Розуміючи і відчуваючи потреби сучасної працюючої жінки, 4 рази на рік під брендом «GOLDA» створюються промислові колекції одягу, що виправдовують очікування своїх споживачів. Представництва даної компанії є в Японії, країнах Балтії, Німеччині, Голландії, Китаї та Казахстані. Тому, звичайно, була потрібна розробка концепту магазинів і салонів, що пропонують даний бренд.

Дизайн магазину виконаний в стилістиці легкого французького провансу. Ідея дизайну полягала в тому, щоб не тільки створити відчуття відпочинку в парку, а й врахувати всі необхідні деталі, характерні для даного приміщення. Сприяють цьому відчуттю вдало використані дизайнерські прийоми: настінне фото створює ілюзію простору, що йде вдалину; вхідні двері магазину стилізовані під паркові ворота. Виконані на замовлення з кованого металу вішала для одягу, дерев'яні лавки і ліхтарі для додаткового освітлення підсилюють відчуття паркового оформлення. В результаті, інтер'єр не тільки пронизаний легким французьким шармом, але і відповідає всім необхідним умовам для роботи з клієнтом.

Адреса об'єкта. м.Київ.

Інші дизайни магазинів в каталозі магазинів.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Тут запах весняного парку переплітається з його хвилюючою музикою, і дивовижні завитки кованих ліхтарів м'яко висвітлюють простір біля затишних лавок. Всього лише крок - і Ви вступаєте в простір легкості і вишуканого смаку. Тут сходи йдуть в небо, і Жінка - завжди йде назустріч.