Площа:


  • проекти офісних приміщень
Листопад 2017

Завданням було підкреслити фірмовий стиль компанії "Aramis" в кольорах жовтий, чорний і…

Детальніше ...
Дизайн сучасної переговорної в фірмовому стилі
Жовтень 2017

Адреса об'єкта. Медичний центр, г. Киев.Ідея дизайну. Практичність, функціональність і комфорт для…

Детальніше ...
Розробка дизайн ресепшена і коридору в Медичному центрі
Жовтень 2017

Ідея дизайну. Практичність, функціональність і комфорт для пацієнта і медичного працівника.Люди стають…

Детальніше ...
Дизайн коридору цокольного поверху Медичного центру
Жовтень 2017

Адреса об'єкта. Медичний центр, м.Київ.Ідея дизайну. Практичність, функціональність і комфорт для пацієнта…

Детальніше ...
Дизайн ресепшена цокольного холу Медичного центру
Серпень 2017

Ідея дизайну. Практичність, функціональність і комфорт для пацієнта і медичного працівника.Люди стають…

Детальніше ...
Дизайн коридору Медичного центру
Серпень 2017

Ідея дизайну, концепція. Практичність, функціональність і комфорт для пацієнта і медичного працівника.При…

Детальніше ...
Дизайн холу Медичного центру
Сторінка 1 з 8
поради по дизайну офісу

Дизайн офісу

Залежно від типу офісного приміщення пріоритетність завдань, які стоять перед дизайном, змінюється.


Дизайн офісу

Дизайн в офісі покликаний вирішувати дві основні задачі:


    • Комфортна робота офісного персоналу. Це і зручність комунікації між співробітниками, і швидка робота з документами, і оптимізація розміщення робочих місць, і багато інших чинників.

  • Солідне уявлення компанії в очах її співробітників і контрагентів. Як інтер'єр офісу так і його екстер'єр повинен сприяти формуванню правильного образу компанії в розумі її партнерів і клієнтів, підтверджувати необхідний рівень статусу, престижу.Дизайн офісу

Але, якщо ми, наприклад, говоримо про кабінет керівника, то тут в оздобленні важливим є застосування більш дорогих матеріалів і технологій, більше уваги слід приділити художнім елементам, які здатні підкреслити успішність компанії. В думках людей дорогий інтер'єр кабінету асоціюється з успішною компанією, а солідна переговорна здатна вселити впевненість в надійних партнерських відносинах з фірмою.


Але, якщо буде сильний контраст з якістю оздоблення й меблювання робочих кабінетів підприємства, це може здатися індикатором поверхневого відношення безпосередньо до робочих процесів в компанії. Так що не варто нехтувати дизайном і звичайних кабінетів, тим більше, що функціональна частина дизайну в цих приміщеннях може грати навіть більшу роль.
Сучасний дизайн кабінету

СКЛАДНІСТЬ ДИЗАЙНУ ОФІСНОГО ІНТЕР'ЄРУ


Сучасний дизайн офісного інтер'єру складний в першу чергу своєю лаконічністю. Діловий стиль, як і в одязі, це певна стриманість ліній, строгість, практичність. Кожна форма повинна бути “на своєму місці”, її присутність обґрунтована і необхідна для вираження конкретної мети. Дуже рідко в корпоративному дизайні допускаються надмірності, це може бути пов'язано з певним родом діяльності компанії.


Наприклад, дизайн офісу рекламного або креативного агентства, офіс туристичного агентства або приміщення шлюбного салону, звичайно, зовсім не обов’язково повинні бути строгими і діловими. Скоріш навпаки, в їх інтер’єрах має бути легкість, невимушеність і відчуття свята. Але, навіть враховуючи необхідність привнести в інтер’єр таку теплоту й емоції, це не зменшує вимог щодо витримки стилю і певної солідності.Дотримати всі ці умови, правильно поєднувати напрямок бренду з творчими ідеями в дизайн-проекті офісу, підібрати оптимальні за ціною і якістю матеріали для обробки, меблі, світильники - завдання не з легких, але це вкрай важливо в ремонті офісів. Замовляйте дизайн-проект інтер'єру офісу в професіоналів.


Консультуйтеся по питаннях, що цікавлять Вас за допомогою кнопки “on-line консультація” праворуч на цій сторінці або телефонуйте за номером, вказаним на сторінці контактів.