Площа:


  • проекти офісних приміщень
Серпень 2017

Ідея дизайну. Практичність, функціональність і комфорт для пацієнта і медичного працівника.Люди стають…

Детальніше ...
Дизайн коридору Медичного центру
Серпень 2017

Ідея дизайну, концепція. Практичність, функціональність і комфорт для пацієнта і медичного працівника.При…

Детальніше ...
Дизайн холу Медичного центру
Березень 2017

Ідея дизайну. Лофт з жіночим настроєм. Концепція дизайну. Інтер'єр кабінету є продовженням…

Детальніше ...
Дизайн інтер'єру кабінет директора салону
Грудень 2016

Ідея дизайну: Переговорна / кімната відпочинку. Дизайн розроблявся з умови необхідності наявності…

Детальніше ...
Дизайн переговорної і кімнати відпочинку на сирокомбінаті Звенигора
Серпень 2016

Ідея дизайну. Сучасний конференц-зал.Концепція дизайну. Головним завданням було відновити і осучаснити існуючий…

Детальніше ...
Дизайн інтер'єру переговорної для вінницької птахофабрики
Серпень 2016

Ідея дизайну. Головною ідеєю був поділ існуючого приміщення на дві зони. Концепція…

Детальніше ...
Дизайн інтер'єру операторської для вінницької птахофабрики
Сторінка 1 з 10
поради по дизайну офісу

Дизайн офісу

Залежно від типу офісного приміщення пріоритетність завдань, які стоять перед дизайном, змінюється.


Дизайн офісу

Дизайн в офісі покликаний вирішувати дві основні задачі:


    • Комфортна робота офісного персоналу. Це і зручність комунікації між співробітниками, і швидка робота з документами, і оптимізація розміщення робочих місць, і багато інших чинників.

  • Солідне уявлення компанії в очах її співробітників і контрагентів. Як інтер'єр офісу так і йогоекстер'єр повинен сприяти формуванню правильного образу компанії в розумі її партнерів і клієнтів, підтверджувати необхідний рівень статусу, престижу.



Дизайн офісу

Але, якщо ми, наприклад, говоримо про кабінет керівника, то тут в оздобленні важливим є застосування більш дорогих матеріалів і технологій, більше уваги слід приділити художнім елементам, які здатні підкреслити успішність компанії. В думках людей дорогий інтер'єр кабінету асоціюється з успішною компанією, а солідна переговорна здатна вселити впевненість в надійних партнерських відносинах з фірмою.


Але, якщо буде сильний контраст з якістю оздоблення й меблювання робочих кабінетів підприємства, це може здатися індикатором поверхневого відношення безпосередньо до робочих процесів в компанії. Так що не варто нехтувати дизайном і звичайних кабінетів, тим більше, що функціональна частина дизайну в цих приміщеннях може грати навіть більшу роль.




Сучасний дизайн кабінету

СКЛАДНІСТЬ ДИЗАЙНУ ОФІСНОГО ІНТЕР'ЄРУ


Сучасний дизайн офісного інтер'єру складний в першу чергу своєю лаконічністю. Діловий стиль, як і в одязі, це певна стриманість ліній, строгість, практичність. Кожна форма повинна бути “на своєму місці”, її присутність обґрунтована і необхідна для вираження конкретної мети. Дуже рідко в корпоративному дизайні допускаються надмірності, це може бути пов'язано з певним родом діяльності компанії.


Наприклад, дизайн офісу рекламного або креативного агентства, офіс туристичного агентства або приміщення шлюбного салону, звичайно, зовсім не обов’язково повинні бути строгими і діловими. Скоріш навпаки, в їх інтер’єрах має бути легкість, невимушеність і відчуття свята. Але, навіть враховуючи необхідність привнести в інтер’єр таку теплоту й емоції, це не зменшує вимог щодо витримки стилю і певної солідності.



Дотримати всі ці умови, правильно поєднувати напрямок бренду з творчими ідеями в дизайні кабінету, підібрати оптимальні за ціною і якістю матеріали для оздоблення, меблі, світильники - завдання не з легких.


Замовляйте дизайн офісу у професіоналів. Консультуйтеся по питаннях, що цікавлять Вас за допомогою кнопки “on-line консультація” праворуч на цій сторінці або телефонуйте за телефоном, вказаним на сторінці контактів.