Площа:


  • проекти офісних приміщень
Червень 2019

Ідея дизайну: “Світло – необхідність гарного робочого дня”.   Втілення дизайн-концепції: Основним…

Детальніше ...
Дизайн кабінету в залізничному депо
Червень 2019

Ідея дизайну: “ Відпочинок перед важким робочим днем ”.   Втілення дизайн-концепції:…

Детальніше ...
Дизайн холу залізничного депо в сучасному стилі
Червень 2019

Робота - важливий показник в житті кожної дорослої людини.Вона приносить не тільки…

Детальніше ...
Дизайн офісу моторвагонного депо в сучасному стилі
Червень 2019

Ідея дизайну: «Поговоримо про роботу». Основне завдання - Максимально лаконічне в оформленні,…

Детальніше ...
Лаконічне оформлення переговорної «Графія Україна»
Червень 2019

Ідея дизайну: «Відпочити і знову в дорогу». Основне завдання - Комфортне місце…

Детальніше ...
Дизайн холу залізничного депо
Листопад 2017

Завданням було підкреслити фірмовий стиль компанії "Aramis" в кольорах жовтий, чорний і…

Детальніше ...
Дизайн сучасної переговорної в фірмовому стилі
Сторінка 1 з 8
поради по дизайну офісу

Дизайн офісу

Залежно від типу офісного приміщення пріоритетність завдань, які стоять перед дизайном, змінюється.


Дизайн офісу

Дизайн в офісі покликаний вирішувати дві основні задачі:


    • Комфортна робота офісного персоналу. Це і зручність комунікації між співробітниками, і швидка робота з документами, і оптимізація розміщення робочих місць, і багато інших чинників.

  • Солідне уявлення компанії в очах її співробітників і контрагентів. Як інтер'єр офісу так і його екстер'єр повинен сприяти формуванню правильного образу компанії в розумі її партнерів і клієнтів, підтверджувати необхідний рівень статусу, престижу.Дизайн офісу

Але, якщо ми, наприклад, говоримо про кабінет керівника, то тут в оздобленні важливим є застосування більш дорогих матеріалів і технологій, більше уваги слід приділити художнім елементам, які здатні підкреслити успішність компанії. В думках людей дорогий інтер'єр кабінету асоціюється з успішною компанією, а солідна переговорна здатна вселити впевненість в надійних партнерських відносинах з фірмою.


Але, якщо буде сильний контраст з якістю оздоблення й меблювання робочих кабінетів підприємства, це може здатися індикатором поверхневого відношення безпосередньо до робочих процесів в компанії. Так що не варто нехтувати дизайном і звичайних кабінетів, тим більше, що функціональна частина дизайну в цих приміщеннях може грати навіть більшу роль.
Сучасний дизайн кабінету

СКЛАДНІСТЬ ДИЗАЙНУ ОФІСНОГО ІНТЕР'ЄРУ


Сучасний дизайн офісного інтер'єру складний в першу чергу своєю лаконічністю. Діловий стиль, як і в одязі, це певна стриманість ліній, строгість, практичність. Кожна форма повинна бути “на своєму місці”, її присутність обґрунтована і необхідна для вираження конкретної мети. Дуже рідко в корпоративному дизайні допускаються надмірності, це може бути пов'язано з певним родом діяльності компанії.


Наприклад, дизайн офісу рекламного або креативного агентства, офіс туристичного агентства або приміщення шлюбного салону, звичайно, зовсім не обов’язково повинні бути строгими і діловими. Скоріш навпаки, в їх інтер’єрах має бути легкість, невимушеність і відчуття свята. Але, навіть враховуючи необхідність привнести в інтер’єр таку теплоту й емоції, це не зменшує вимог щодо витримки стилю і певної солідності.Дотримати всі ці умови, правильно поєднувати напрямок бренду з творчими ідеями в дизайн-проекті офісу, підібрати оптимальні за ціною і якістю матеріали для обробки, меблі, світильники - завдання не з легких, але це вкрай важливо в ремонті офісів. Замовляйте дизайн-проект інтер'єру офісу в професіоналів.


Консультуйтеся по питаннях, що цікавлять Вас за допомогою кнопки “on-line консультація” праворуч на цій сторінці або телефонуйте за номером, вказаним на сторінці контактів.