Серпень 2012
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кабінету заступника директора юридичної фірми 5.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн кабінету заступника директора юридичної фірми


Опис проекту

Ідея дизайну. Простота та стриманість.

Концепція дизайну. Щоб за кольором і оформленню кабінет заступника не сильно відрізнявся від кабінету директора, застосували такі ж дерев'яні панелі і використали трохи золотого кольору. Стіни оформлені декоративною штукатуркою у вигляді рустів. Необхідний нам об'єм досягається наклеєними на стіни листами гіпсокартону.

Одна зі стін зроблена скляною від підлоги до стелі. Це необхідно для того, щоб заступник керівника міг швидко комунікувати з співробітниками і контролювати їх роботу.

Основні складності при роботі над проектом: 1. недостатня інсоляція приміщення. Єдиним джерелом сонячного світла є скління, що знаходиться в глибині кабінету, перед робочим столом. Воно зроблене від підлоги для стелі, але при необхідності працівник може закритися від зайвих очей дерев'яними жалюзі. 2. вписати існуючі меблі (стіл, шафи, стільці) в новий інтер'єр.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі.
- декоративна штукатурка коричнево-рудого кольору;
- гладке фарбування світло-бежевого кольору;
- плитка для підлоги з колекції "Code" (виробництва "Italon");

Адреса об'єкту . м. Кіровоград

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Секрет гарного дизайну не завжди в сміливих рішеннях і оригінальних речах, а в простій гармонії, яка присутня в кожній деталі і підкреслює лаконічні і практичні форми. Головне, що вдалося в цьому дизайні, це відповідність тех. завдання і очікувань замовника підсумковому результату. Тому цей проект я назвала «Простота та стриманість»