Березень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн інтер'єру кабінет директора салону 4.6 із 5. Оцінок : 5

Дизайн інтер'єру кабінет директора салону

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну. Лофт з жіночим настроєм.

Концепція дизайну. Інтер'єр кабінету є продовженням сусіднього приміщення шоуруму. Тому за основу взяті ті ж покриття: поєднання приглушеної "сухої" деревини на підлозі, світло-кремової декоративної штукатурки на стінах і темно-сірого фарбування на стелі. Щоб додати інтер'єру більше гламуру і жіночності, додали білу гіпсову цеглу, фрагменти яскравої декоративної штукатурки і білу класичну люстру "French Provincial Crystal Chandelier", яка звисає на ланцюгу.

Щоб підкреслити контраст між брутальністю стелі і ніжністю стін, по периметру приміщення застосували високий гіпсовий карниз. Він пофарбований тією ж декоративною штукатуркою, що і стіни. За столом, на всю ширину стіни розташували дерев'яні стелажі для документів, паперів і т. п., оформили їх світлодіодним підсвічуванням. Кутовий меблевий елемент з поверхнею для принтера приховує в собі розміщення сейфа, закріпленого до підлоги і стіни. Це дає можливість вільно використовувати більш витончені і легкі форми столу. У цьому варіанті він полегшений білим каркасом і оформлений червоною каретною стяжкою.

Основні матеріали, використані в дизайн-проект: Робоче крісло "4 mariani". Диван інтегрований в нішу, оформлений тією ж тканиною і в тому ж стилі, що і фасад столу. Радіатор чавунний, пофарбований в графітовий колір, як репліка епохи; він є елементом, що підкреслює стиль лофт. Вікна оформлені світлими австрійськими шторами з органзи. Двері виконані з дерева, елементи металевої оббивки присутні, як данина минулим століттям, в яких було побудовано більшість фабрик і заводських приміщень, які сформували ікони стилю лофт.

Адреса об'єкту: м. Черкаси