Серпень 2012
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кабінету директора юридичної фірми в золотому кольорі 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн кабінету директора юридичної фірми в золотому кольорі

  • Візуалізація
  • Планування
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну. Цінність золота, перевірена часом

Концепція дизайну. У всі часи до золота ставилися особливо, ще з давніх часів воно символізувало такі поняття, як достаток, розкіш та влада. Тому кабінет директора успішної юридичної фірми було вирішено оформити з використанням даного кольору.

Золотий колір шпалер та декоративної штукатурки прекрасно поєднується з коричневими дерев'яними настінними панелями та меблями. Це створює особливе додаткове світло і блиск. Золоті римські штори додають кабінету елемент багатства, а також добре пропускають додаткове світло.

Основні складності при роботі над проектом.

- колона, яка виступає глибиною 52 см і шириною 1,17 м. Вона займає центральне місце в кабінеті і візуально його скорочує. Всередині неї проходять важливі комунікації, до яких періодично потрібен доступ, тому внизу цієї колони передбачений люк. Так як візуально приховати її неможливо, я вирішила її навпаки виділити. Стельова конструкція по ширині і матеріалу обробки, як би продовжує колону і переходить на протилежну стіну.

- вписати існуючі меблі (стіл, шафи, стільці) в новий інтер'єр.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі.

- італійські шпалери «Jannelli&Volpi»;
- плитка для підлоги з колекції "Code" (виробництва "Italon");
- ламінат на стелі;
- оніксові світильники. Жоден скляний плафон не зможе створити тих відчуттів, які дарує справжній камінь. 

Адрес объекту: м. Кіровоград

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Ніколи раніше не застосовувала в інтер'єрі стільки золотих поверхонь. Думала, велика кількість золота буде подавляти своєю потужною енергетикою. Але в процесі роботи побачила, що я даремно боялася, просто необхідно почуття міри і стриманість. В результаті, це приміщення виглядає аристократично і демонструє фінансове благополуччя свого господаря