Жовтень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн коридору цокольного поверху Медичного центру 4.5 із 5. Оцінок : 2

Дизайн коридору цокольного поверху Медичного центру


Опис проекту

Ідея дизайну. Практичність, функціональність і комфорт для пацієнта і медичного працівника.

Люди стають більш терплячими і розуміючими, коли вони знаходяться в комфортних приємних умовах. Тому при створенні дизайну одним з основних завдань було використовувати не тільки матеріали, які відповідають відповідним нормам, а й створити обстановку, приємну для будь-якого з відвідувачів.

Втілення дизайн-концепції. Довжина даного коридору 36 м, а ширина від 2 до 2,60 м. Єдине джерело природного світла - це вікно в кінці коридору. Тому було вирішено встановити скляні двері на іншому кінці коридору і розмістити необхідну кількість світлодіодних світильників (600х600 мм).

Для того, щоб коридор не виглядав таким довгим, був використаний прийом «фрагментації», тобто поділу стін і стелі на окремі фрагменти; тим більше, що цьому сприяла і конструкція самої будівлі, а саме наявність балок. Виділяючи зони різними формами і матеріалами, коридор візуально розділяється на 5 частин і втрачає схожість з тунелем.

Частина внутрістінного простору в центрі коридору по обидва боки вдалося виділити під вбудовані шафи. Вони приховані за дверцятами з ДСП білого, блакитного і пісочного кольору і можуть бути глибиною від 30 до 60 см.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Стіни оформлені гладким фарбуванням (колір білий, Amber 30 і Lazur 180 по палітрі Caparol 3D Plus) і ЛДСП панелями (Egger U156 ST9 бежевий пісок, Egger U522 ST9 блакитний обрій і Egger W1100 ST9 білий альпійський) .Також уздовж всього коридору застосовані пластикові настінні відбійники -поручні, які захищають стіни від механічних пошкоджень і зовнішніх забруднень. Двері алюмінієві з матовим склом.

На підлозі плитка «АТЕМ E0000» пісочного кольору (600х600 мм). На стелі використані гіпсокартонні конструкції з фарбуванням в 3 кольори: білий, пісочний (Amber 30) і блакитний (Lazur 180), а також касетний стеля «Geipel» (600х600 мм) білого і бежевого кольору.

Світильники: стельові світлодіодні світильники «EGLO 89489» (600х600 мм) і точкові накладні білі світильники «KANLUX 71991» .Скамьі «Dline Style» серія "Соло" (960х570хh880 мм), стільці «Dline Style» серія "Соло» 2х різних кольорів.

Адреса об'єкта. Медичний центр, м Київ