Серпень 2012
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн офісу юридичної фірми в сучасному стилі 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн офісу юридичної фірми в сучасному стилі

  • Візуалізація
  • Планування
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну. Простота і акуратність.


Концепція дизайну. Приміщеннями, представленними на візуалізації, є тамбур 4,8 м2, загальний зал 37,88 м2 і коридор 14,02 м2, висота 3,20 м. Дана площа призначена для 7 співробітників з можливістю прийняття ще до 6-7 відвідувачів. В оформленні приміщень враховувався вид діяльності співробітників. Для юристів важливо, щоб їх ніщо не відволікало від найменших деталей поточних справ. Крім цього, висока продуктивність праці повинні поєднуватися з умінням взяти себе в руки і протистояти будь-яким стресовим ситуаціям. З огляду на ненормований робочий день, інтер'єр робочого місця повинен бути не дратівливим і в чомусь по-домашньому затишним.

Тому при оформленні даного офісу були обрані стримані нехолодні тони декоративної штукатурки, по низу стін застосували такі ж дерев'яні панелі, як в інших приміщеннях. Так як в приміщеннях недостатньо сонячного світла, багато перегородок зроблені скляними від підлоги до стелі. При необхідності працівник може закритися від зайвих очей дерев'яними жалюзі.


Основні складності при роботі над проектом:
- розмістити необхідний набір меблів у вузькому коридорі;
- недостатня інсоляція приміщення. Єдиним джерелом сонячного світла є скління в основному залі. Воно зроблене від підлоги до стелі, але при необхідності працівник може закритися від зайвих очей дерев'яними жалюзі. У коридор світло потрапляє тільки через скління кабінету заступника директора.
- вписати існуючу меблі (стіл, шафи, стільці) в новий інтер'єр.


Основні матеріали, використані в інтер'єрі:
- декоративна штукатурка світло-бежевого і золотого кольорів;
- італійські шпалери золотого кольору «Jannelli & Volpi»;
- дерев'яні рейки;
- диван «Мустанг» фірми «Davanti»;
- фотошпалери із зображенням мегаполісу;
- плитка для підлоги з колекції "Code" (виробництва "Italon")


Адреса об'єкта. м Кіровоград

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина Тут немає нових ідей і оригінальних речей. Тут суворі, лаконічні та практичні форми. Головне, що вдалося в цьому дизайні, це використати практичні матеріали на стінах, розмістити всі необхідні меблі та гармонійно вписати існуючі робочі столи, шафи і стільці. Тому у цього проекту невибаглива назва - «Простота і акуратність для юридичного офісу»