Площа:


  • проекти ресторанів
Грудень 2018

Ідея дизайну: Затишна хінкальня в етно стилі. Дизайн-концепція:Колірна гамма інтер'єру тепла, так…

Детальніше ...
Дизайн затишної хінкальні в етно стилі
Червень 2018

Ідея дизайну - кафе в старому місті.Що надихнуло на створення даного інтер'єру:…

Детальніше ...
Дизайн кафе-кондитерської
Травень 2018

Літня тераса при ресторані "Атлантида" в м Сміла.Інші проекти кафе і ресторанів…

Детальніше ...
Дизайн літньої тераси ресторану
Серпень 2017

Творча назва проекту: "Розмова за чашкою кави". Клатч - це маленька елегантна сумочка-конверт.…

Детальніше ...
Кафе Coffee Clatch в центрі Черкас. Візуалізація проекту.
Червень 2016

Дизайн кафе в стилі кантрі, м. Кіровоград

Детальніше ...
Дизайн кафе в стилі кантрі
Жовтень 2015

Дизайн ресторану GLüCK TURM GRILLE.Інші проекти ресторанів від студії Інтер'єр-Ідея.

Детальніше ...
Дизайн ресторану GLüCK TURM GRILLE
Сторінка 1 з 3
поради по дизайну ресторану, кафе, бару

Дизайн кафе


В процесі розробки ми враховуємо як функціональні вимоги до інтер'єру ресторану, або іншого закладу харчування (кількість посадочних місць, їх розташування, освітлення, зручність обслуговування, практичність застосованих матеріалів та ін.), так і, звичайно, красу і привабливість інтер'єрів.


Успіх закладу поряд з його розташуванням і якістю обслуговування не в останню чергу залежить від зручності і краси його інтер'єру.


Дизайн-студія “Інтер'єр-Ідея” має багатий досвід виконання дизайн-проектів інтер'єру ресторанів, барів, кафе, піцерій, фаст-фудів та інших закладів громадського харчування.


Дизайн ресторану в стилі арт-декоДизайн ресторану в класичному стилі

ДИЗАЙН РЕСТОРАНУ


Для будь-якого закладу, будь це ірландський паб, інтернет кафе, суші-бар, фаст-фуд популярного бренду, чи інтер'єр французького ресторану, або інтер'єр італійського ресторану "Інтер'єр-Ідея" запропонує оптимальні планувальні рішення, візуальний стиль відповідно до назви закладу та бюджету ремонтних робіт, а також докладні креслення для виконання ремонтних робіт, меблювання, комплектації оздоблювальними матеріалами.

ІДЕЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ ВАШОГО РЕСТОРАНУ


Дизайн інтер'єру ресторану - це, мабуть, найцікавіший досвід для дизайнера інтер'єру, оскільки саме тут у нього є можливість проявити свій потенціал наповну. Майже кожен замовник розуміє, що для ресторану чи не найголовніше - це оригінальна ідея: ідея кухні, ідея загальної атмосфери, ідея інтер'єру. Тому дизайн кафе або ресторану менше затиснутий в рамки умовностей, тут немає сенсу копіювати конкурентів, потрібно як найсильніше виділитись, сформувати свій індивідуальний стиль.


Жорстка конкуренція в ресторанному бізнесі стимулює в тому числі і творчий підхід до дизайну інтер’єру. Це яскраво демонструють ресторани Львова, різномаїття оформлення яких, мабуть, найбагатше в Україні.


Ми впевнені, що з нашою допомогою Ви отримаєте найкращу інтер'єр-ідею для Вашого ресторану! Ціна дизайн-проекту в цьому випадку стане Вашою самою вдалою інвестицією.Дивіться фото ресторанів на цій сторінці, звертайтеся до нас за консультацією по телефону 097-744-08-67 або оформлюйте заявку online через інструмент прорахунку вартості проекту на нашому сайті.