Квітень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн інтернет-кафе в стилі еклектика 5.0 із 5. Оцінок : 9

Дизайн інтернет-кафе в стилі еклектика


Опис проекту

Ідея дизайну. Креативний молодіжний інтер'єр з "лондонським характером". Даний простір - це комфортне, професійно обладнане місце для роботи і відпочинку, універсальна майданчик для проведення конференцій, тренінгів, майстер-класів, закритих і відкритих заходів різного спрямування, переговорів і презентацій, спільного кіноперегляду, творчих вечорів і навіть романтичних побачень. За задумом його засновників, воно повинно оплачуватися за часом перебування в ньому.
Тут створені всі умови для роботи: робочі місця з індивідуальним освітленням, зручними меблями (здатними до трансформації і об'єднання в групи), розетками біля кожного робочого місця і Wi-Fi. Ви можете пограти в настільні ігри, провести переговори, скористатися проектором, принтером, попрацювати за нетбуком і випити чашечку чаю або кави.
Простір створено для живого, активного та якісного спілкування. Це місце зустрічей людей, готових до інновацій, розвитку та активної роботи задля перспективного майбутнього.

Концепція дизайну. Даний простір, хоча і натякає на Велику Британію, але позбавлене звичного для нашого ока «лондонського» затишку з вікторіанської епохи, з його м'якими диванами, кріслом з «вухами», каміном, дзеркалами, свічками, пледами і порцеляновими дрібничками. У ньому використані вирвані з контексту деталі. Тут фрагментарність має більше значення, ніж цілісність, внутрішня зв'язність і послідовність. Тут кожна деталь варта уваги. Напевно, це і є осучаснене і молодіжне бачення інтер'єру, відповідного і для роботи, і для відпочинку.
На сьогоднішній день цегляна поверхня - це стильна тенденція, яка і практична у догляді, і виглядає неймовірно ефектно. У даному інтер'єрі білий і світло-сірий кольори - ідеальне тло для яскравих деталей і акцентів. На тлі такої нейтральної кольорової гами основних площин, виграшно виглядають кольорові вкраплення дерев'яних панелей на стінах і стелі, різнокольорові бра, червона телефонна будка в якості тамбура, яскрава стільниця ресепшена і вкраплення червоною плитки в кухонній зоні.

Основні матеріали та ідеї, використані в інтер'єрі. Довгі гіпсокартонні і дзеркальні смуги на стінах, такі ж дерев'яні різнокольорові панелі по низу стін і на стелі. Оригінальні підвісні світильники-капелюхи "Дживс і Вустер". Дерев'яні полиці-ящики для книг, частково потопають у простір за диваном. Фотографії або оголошення, розвішані на прищіпках в дерев'яній рамі. Крейдяні дошки для анонсування подій або оголошень у зоні ресепшена. Вішалки для одягу, виконані у вигляді дерев. Гіпсові руки, що тримають різнокольорові світильники над столами. Бра, частково вмуровані в стіну. Розпис із зображенням визначних пам'яток Лондона. Біла декоративна полиця для книг, виконана з пластика. Мишоловки, що тримають журнали в зоні кухні. Полиці для книг і журналів у вигляді складених стопкою один в одного чашок виконані з пластика.

Тільки кращі ідеї для кафе і ресторану в студії Інтер'єр-Ідея.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Гнатовська Ірина
Гнатовська Ірина В англійській мові є знайоме багатьом вираз "thinking outside the box". На українську мову його можна перекласти як здатність мислити поза рамками. У професії дизайнера креативність і творчість часто йдуть рука об руку. І якраз цей проект став для мене перевіркою на готовність створювати оригінальні, небанальні ідеї, що відхиляються від традиційних або прийнятих схем мислення. Він підштовхнув мене до сміливого, нестандартному і нешаблонного підходу до вирішення поставленого завдання. Хоча в цілому дизайн дуже креативний, в ньому є і задум, і логіка, і своя гармонія. Думаю, він допоможе також і своїм відвідувачам розширити межі світосприйняття. Люблю складні, але оригінальні завдання...