Березень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн клініко-діагностичної лабораторії в сучасному стилі 4.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн клініко-діагностичної лабораторії в сучасному стилі

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайну. Заспокійлива зелень. Зелений це колір життя і природи. Він заспокоює і розслабляє відвідувача, тому його часто використовують при оформленні лікарень, поліклінік, лабораторій і аптек. В даному випадку цей колір був присутній і в логотипі самого бренду, тому логічним було його використання і в оформленні приміщення. Для практичності стіни і стійка ресепшн оформлені МДФ-панелями з прихованим світлодіодним підсвічуванням.

Основні складності при роботі над проектом. Непростим завданням було здійснити ергономічне планувальне рішення зони очікування з ресепшн і 2х кабінетів по забору крові. При цьому було враховано кількість і правильне розташування необхідного медичного обладнання та техніки в цих кабінетах.

Наявність матового і прозорого скління від підлоги до стелі забезпечило необхідну інсоляцію зони очікування. Так як лабораторія є медичним приміщенням з високою прохідністю, дизайнером було підібрано гомогенне ПВХ-покриття підлоги. Це однорідне по всій товщині покриття, міцне і пружне, стійке до утворення плям, тому в догляді не складе великих труднощів.

Основні матеріали, використані в дизайн-проект: ресепшн і настінні панелі з МДФ; гомогенне ПВХ-покриття світло-сірого кольору.

Адреса об'єкту: м. Київ