Серпень 2014
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн спортзалу ПСП ПриватАгро 4.0 із 5. Оцінок : 1

Дизайн спортзалу ПСП ПриватАгро

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайну. Приміщення для оздоровчих занять, невеликого колективу приватної фірми.

Концепція дизайну. Завданням було розробити невеликий тренажерний зал з окремою сантехнічною зоною і роздягальнею замість декількох приміщень складського типу. Дизайн вписується в загальну концепцію інших офісних приміщень в сучасному стилі.

Основні складності при роботі над проектом. Основна складність це підбір та регіональне планування тренажерів, які бажано зробити стаціонарними і не переміщати в майбутньому. І при цьому мати можливість звільнити центральну частину залу для невеликих колективних занять. Площею на окремі роздягальні для чоловіків і жінок було вирішено пожертвувати на користь основного залу і організувати одну зону з душем та санвузлом.

Основні переваги реалізованого над існуючим. У приміщенні реалізовані всі поставлені завдання. Додатковий вхід в приміщення з заднього двору відокремлений тамбуром для зменшення тепловтрат, а недолік природнього освітлення компенсується штучним.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Комерційне покриття для підлоги, плитка. Стіни оформлені фактурною штукатуркою, стелю прикрашає яскравий колір натяжного покриття.

Адреса об'єкта. Полтавська обл.