Площа:


  • проекти громадських столових
Червень 2019

Ідея дизайну: «Час обіду». Основне завдання - Комфортне, світле приміщення для обідньої…

Детальніше ...
Дизайн їдальні для «Графія Україна» групи «ММ Пекеджінг» в м.Черкаси.
Червень 2019

Ідея дизайну: «Кава пауза». Основне завдання - Сучасне, функціональне приміщення для короткострокового…

Детальніше ...
Сучасний функціональний буфет з курилкою для «Графія Україна»
Вересень 2017

Ідея проекту: атмосферний HOMЕ BAR з батьківськими застіллями, дитячими розваги, смачними сніданками…

Детальніше ...
Дизайн атмосферного домашнього бару
Лютий 2017

Стиль: провансПроект: сімейне кафе-піцерія.Реконструкція закладу громадського харчування в затишне сімейне кафе в…

Детальніше ...
Дизайн сімейної кафе-піцерії в стилі прованс
Серпень 2016

Ідея дизайну. Стиль підібрався по ходу роботи над проектом. Головним завданням було…

Детальніше ...
Дизайн інтер'єру кафе для співробітників вінницької птахофабрики
Листопад 2013

Втілення дизайн-концепції:Так як дана компанія займається виробництвом скла та виробів з нього,…

Детальніше ...
Дизайн кухні в офісі компанії Orion-Glass в класичному стилі
Сторінка 1 з 2
поради по дизайну громадської столової

Дизайн столової

дизайн столової

Можливості застосування цікавих рішень в дизайні інтер’єру безпосередньо залежать від фінансових можливостей замовника. Це стосується і дизайну їдалень також.


Це очевидно. Очевидно і те, що фінансові вкладення в ремонт їдалень, як правило, набагато нижче, ніж в ремонт кафе або ресторанів. Так чи варто замовляти дизайн їдальні, якщо це може спричинити додаткові витрати на реалізацію дизайнерських рішень? Якщо замовляти правильний дизайн, то варто.
дизайн кухні столової

ВИМОГИ ДО ДИЗАЙНУ СТОЛОВОЇ


Більшість функціональних вимог до дизайну столової схожі з вимогами до дизайну ресторану: комфортне розташування посадочних місць, їх правильна кількість, достатнє освітлення, застосування надійних матеріалів тощо. Хороший дизайн їдальні - це далеко не завжди велика кількість гіпсокартонних форм і застосування дорогих матеріалів в оздобленні і меблюванні.


А от чим виділитись у плані дизайну? Насамперед - треба придумати оригінальну ідею. Можливо, вдало підібрані недорогі меблі, гармонійне поєднання кольору недорогої фарби на стінах і такої ж недорогої плитки створить досить гарне поєднання. А цікавий світильник на рівній стелі, яскраві кольори і форма вішалки сподобаються відвідувачам і залучать більше уваги, ніж світильники з кришталиками Swarovski на п'ятирівневій стелі.Дизайн столової

ПРАВИЛА РЕМОНТУ СТОЛОВОЇ


Звичайно, більш суттєві дизайнерські рішення, як правило, потребують більше витрат грошей, тому тут треба вміти знайти баланс: додаткові витрати на ремонт повинні бути максимально відчутними в покращенні атмосфери закладу. Також діє правило: краще зробити ремонт якісно з мінімумом дизайнерських елементів, ніж надмірно використовувати форми і кольори, якщо немає грошей на якісне впровадження цих задумів.


Світла кольорова гамма, візуальна акуратність і чистота - ось головні складові правильного сприйняття столової. Якщо з цим все добре, тоді відвідувач зверне більше уваги на елементи стилю інтер’єру.
Дизайн столової

Задача дизайнера знайти оптимальне рішення. При грамотному підході дизайнер може, не змінюючи підлогу і стелю, запропонувати таке декорування, яке дозволить повністю перетворити інтер'єр і при цьому вартість такого перетворення буде мінімальна.


Звичайно, жорсткі фінансові обмеження впливають і іноді навіть ускладнюють дизайнеру процес роботи над проектом. Тим не менш, хорошого дизайнера якраз і характеризує вміння з мінімальним бюджетом домогтися кращого ефекту, ніж слабкий дизайнер доб'ється з необмеженим бюджетом.Про можливості дизайну інтер'єру їдальні Ви можете проконсультуватися прямо на нашому сайті за допомогою кнопки online правіше цього тексту або обговорити по телефону 097-744-08-67