• категорії проектів
поради по дизайну приватного інтер'єру

Про дизайн квартир і будинків

Мета демонстрації даного портфоліо - показати можливі варіанти дизайну різних за площею, конфігурацією та стилем приміщень, наприклад, дизайн однокімнатної квартири, дизайн мансардних кімнат. Фото кімнат після ремонту ми розміщуємо в іншому розділі. У даному ж портфоліо ми розміщуємо комп’ютерні візуалізації інтер’єрів кімнат більшості виконаних нами проектів.


Ми робимо проекти приміщень з різним ремонтним бюджетом, і хочемо показати нашим потенційним клієнтам, що у нас в портфоліо є проекти, які відповідають їх запитам, будь це інтер’єр квартири чи інтер’єр будинку


Розділ містить приміщення приватних інтер'єрів, крім тих, які не відносяться до типових, а саме, басейнів, більярдних, кімнат відпочинку, винних кімнат і зимових садів. 

Перелічені приміщення Ви знайдете в розділі громадські приміщення. Як був реалізований дизайн кімнат, їх фото Ви можете оцінити в розділі Фотографії житлових інтер’єрів.

Ви можете відфільтрувати нецікаві Вам приміщення

Ви можете відфільтрувати нецікаві Вам приміщення, виходячи з площі, стилю і прибрати або, навпаки, відобразити мансардні приміщення. Відібрані проекти Ви можете відправити нам, якщо Ви плануєте замовляти наші послуги.


Ця вибірка інтер'єрів в сумі з діалогом про Ваші вподобання дасть нам необхідний рівень розуміння і допоможе досягти успіху в роботі над Вашим проектом.ДИЗАЙН КВАРТИРИ. ОСОБЛИВОСТІ


В чому ж особливості дизайну приватного інтер’єру в порівнянні з громадським? Ми звертаємо увагу на такі особливості в процесі розробки і хочемо звернути Вашу увагу незалежно від того чи це сучасний дизайн квартири, чи дизайн в класичному стилі.дизайн кімнат
Тонке відчуття дизайнером психології замовника

Тонке відчуття дизайнером психології замовника. В процесі розробки приватного інтер’єру ця компетенція більш важлива ніж при розробці громадського інтер’єру, оскільки в останньому випадку мова йде скоріше про якесь середнє арифметичне поглядів всіх відвідувачів, тобто параметр, який дизайнер може оцінити і без деталізації власної думки замовника. При розробці ж інтер’єру під смаки конкретної людини, звичайно, потрібно вміти зрозуміти її, тут і знадобляться психологічні навички.


Замовник не знає власних смаків бо ніколи про них не задумувався або його смак не має конкретного напрямку

В намаганні розібратися в смаках замовника часто спливає наступна складність: замовник не знає власних смаків бо ніколи про них не задумувався або його смак не має конкретного напрямку. Спочатку може здатися, що це досить логічно - тому людина і звернулася до дизайнера, бо не знає що зробити з власним інтер’єром.

Але це тільки на перший погляд. Якщо не визначитись зі стилем майбутнього інтер’єру і вподобаннями його господаря перед або відразу на початку робіт над проектом, то процес розробки може суттєво ускладнитись, сповільнитись і зайти в глухий кут.
Вибір дизайну нелегке завдання

3 основних проблеми з визначенням стилю інтер'єра


  • По-перше, стилів і їх різновидів занадто багато щоб просто їх перебрати один за одним роблячи варіанти дизайну.

  • По-друге, якщо замовник не замислювався достатньо над стилем свого інтер’єру, його смак почне мінятися в процесі роботи над проектом.

  • По-третє, підхід “ви ж дизайнери, вам видніше” не гарантує, що Ваш смак співпаде зі смаком дизайнера без додаткових уточнень Ваших вподобань.дизайн кімнат
Треба розуміти, що далеко не завжди є можливим отримати результат, який хочеться, в силу об’єктивних причин.

Будьте готові йти на компроміси, зумовлені різницею в баченні інтер’єру членами Вашої родини, а також існуючими обмеженнями Вашої квартири чи будинку: площі приміщень, розташування дверей і вікон, несучих конструкцій, висоти стелі, бюджету та інших.

Наприклад, інтер’єр однокімнатної квартири може не вмістити і спальну, і спортивну, і робочу зону в тому форматі, в якому Вам хотілось би. Звичайно, дизайнер зробить усе від нього залежне, але треба розуміти, що далеко не завжди є можливим отримати результат, який хочеться, в силу об’єктивних причин.


Співпраця з дизайнером

З одного боку, ми наполягаємо на співпраці замовника і дизайнера, особливо на початковому етапі розробки дизайну і формулюванні технічного завдання, а з іншого боку важливо не дуже захопитися, і дати дизайнеру вільно творити. Не забувайте, що Ви йдете до дизайнера за його ідеями, а не тільки задля того, щоб намалювати власні.

Для візуалізації власного бачення більш правильно буде звернутися до студії візуалізації.

Але будьте готові до того, що все, що Ви самі придумали після візуалізації може виглядати далеко не так, як Ви собі уявляли: або різні елементи можуть не стикуватися між собою, або площа кімнати може не відповідати формам, які Ви хочете туди помістити і таке інше. Ось тут як раз і треба довіритись майстерності дизайнера, дати йому свободу творчості й відкритим умом оцінити його майстерність оформлення кімнат з усіма сильними і слабими сторонами цього приміщення.

Наприклад, в умовах невеликої площі, але високої стелі. Візуалізація буде зроблена в точних розмірах. Це гарантує, що інтер’єр кімнат на фото після ремонтних робіт буде максимально співпадати з комп’ютерною візуалізацією.


ЩО ПОВИНЕН РОЗУМІТИ ДИЗАЙНЕР

Як бачите, є багато моментів, які потрібно враховувати, розробляючи проекти квартир.


Тож, якщо Ви звертаєтесь в студію дизайну, і Вам задають недостатньо питань стосовно Ваших вподобань, а тільки запевняють, що все буде добре, бо “ми - професіонали”, варто замислитись, а чи достатньо досвіду в цих дизайнерів. Можливо вони просто ще не стикалися з певними ситуаціями або не знають як їх уникнути.


Ми рекомендуємо враховувати все вищеописане і якщо Вас цікавить сучасний дизайн квартир, і дизайн будинків всередині, тобто інтер’єр котеджів.


Якщо Вам потрібна консультація, звертайтесь за тел: (097) 744-08-67 або через кнопку Онлайн-консультації на цій сторінці.