Площа:


  • проекти дитячих кімнат
Жовтень 2017

Ідея дизайну. Юний вік мешканців кімнати, визначив вибір сучасного стилю з використанням…

Детальніше ...
Дизайн дитячої для хлопчиків 12 і 14 років
Жовтень 2017

Ідея дизайну. "Будиночок на дереві"Концепція дизайну. Ми працювали в кімнаті вже з…

Детальніше ...
Дизайн дитячої для дівчинки 4-х років
Жовтень 2017

При проектуванні даної ігрової кімнати площею 50 м.кв. основним завданням було зробити…

Детальніше ...
Дизайн функціональної ігрової кімнати
Жовтень 2017

Ідея дизайн-проекту "Світла кімната з вкрапленням зеленого кольору"Концепція дизайн-проекту. Кожні батьки намагаються…

Детальніше ...
Дизайн дитячої кімнати з вкрапленнями зеленого кольору
Березень 2017

Дизайн дитячої з використанням декоративної панелі з підсвічуванням нічного міста.Інші інтер'єри дитячих…

Детальніше ...
Нічне місто в дизайні дитячої кімнати
Березень 2017

Ідея дизайну. Створення кімнати для двох дітей різного віку і статі. Основний…

Детальніше ...
Дизайн дитячої кімнати для дітей різного віку і різної статі
Сторінка 1 з 10
поради по дизайну дитячої кімнати

Дизайн дитячої кімнати

Дитячі кімнати, їх дизайн і декор

Перше, з чим потрібно визначитися, затіявши дизайн кімнати для підлітка, це наскільки дитячим повинен бути її дизайн. Дитячі кімнати, їх дизайн і декор, дуже сильно залежать від віку дітей. Через скільки років Ви плануєте переробляти ремонт? Можливо, навіть розробляючи дизайн кімнати 5-річної дитини, краще його зробити з орієнтацією на підлітковий вік. Сюжет улюбленого мультфільму дитини буде бентежити його, коли через час він буде спілкуватися в цій кімнаті зі своїми друзями.


З урахуванням статі дитини, її темпераменту і, бажано, його особистих вподобань, вибирається колірна гама стін, підлоги і меблів. Яскраве оформлення всіх цих елементів інтер'єру застосовується рідко, тому що це може перевантажувати і емоційно втомлювати дитину. Як правило, ми рекомендуємо застосовувати яскраві кольори дозовано: на частини стін, в меблях або текстиліКімната для дівчини

Дизайн дитячої кімнати для дівчини, фото яких Ви можете оглянути на нашому сайті, вирізняються більш м'якою гамою, ніжним жіночим вбранням кімнати. Однак дизайн кімнати для дівчини не повинен бути шаблонним, типовим, наприклад, обов'язково рожевого кольору, з рюшиками і бантами. Необхідно більш комплексно підходити до процесу дизайну. Дизайн кімнат для дівчат має відображати її захоплення, внутрішній світ, формувати почуття прекрасного. Тому інтер'єр дитячої кімнати для дівчинки - це не тільки функціональне приміщення з комфортним розташуванням меблів для навчання, відпочинку, ігор і зустрічей, а й гармонія кольорів та форм.


Кімната для хлопчика

Дитяча хлопчика дещо відрізняється від дівчачої. Дизайн кімнати для підлітка більше відображає його внутрішній світ, ніж у ситуації з дизайном малюка. Оскільки чим доросліша дитина, тим більше вимальовуються власні приорітети та вподобання. Там де дорослі зроблять все стандартно по "дитячому" шаблону, дитина вже, маючи власні погляди, може відхилити неприйнятні ідеї та запропонувати більш специфічний, але близький для неї інший погляд. Кімнати для хлопчика більш строгі, порівняно з дівчачими. В них менше текстилю та м'яких кольорів. Дитячі кімнати, фото яких Ви можете побачити нижче, мають навчати їх мужності, допомагати самоідентифікуватися представником сильної статі.


дизайн кімнати для дівчинидитячі кімнати для хлопчиків

ДИТЯЧА КІМНАТА. ДИЗАЙН ПО ЕТАПАХ


Оформлення інтер'єру дитячих кімнат, чи то дитяча кімната для дівчаток, чи для хлопчиків - задача досить складна. А її вирішення часто ускладнюється тим, що ремонт робиться раніше, чим стає відомо чи дівчинка, чи хлопець буде жити в цій кімнаті. І незалежно від того, яка фантазія і креатив є в розпорядженні батьків, що робити в такій ситуації, не зрозуміло. А думати є над чим, і засобів реалізації зараз достатньо. Оригінальні ідеї можна реалізувати меблевим дизайном. Наприклад, зробити ліжко у вигляді гоночного автомобіля, підібрать італійські меблі для маленької принцеси, або меблі на морську тематику для майбутнього капітана.


Важливо пам'ятати, що окрім оригінальної естетики інтер'єр дитячої повинен бути досить просторим і зручним для дитини. Адже, на відміну від спальні дорослого, дитяча кімната для дитини - це і спальня, і вітальня, і робочий кабінет, і ігрова, і, можливо, спортзал. Для навчання, відпочинку, ігор так само, як і для зустрічей з друзями, повинно бути достатньо місця. Збалансувати ці складові хорошого дизайну дитячої - головне завдання дизайнера.


ТО ЯК ЖЕ ЗРОБИТИ ВСЕ ПРАВИЛЬНО?


Ідея дизайну

Визначтесь, для кого і до якого віку інтер'єр має бути актуальним. Це залежить від того, коли Ви плануєте оновлювати ремонт, і який бюджет на це оновлення передбачений.
План креслень

Далі дизайнер зробить планувальне рішення з розташуванням меблів. Якщо суттєвої переробки ремонту ближчим часом не буде, то можна зробити таке розташування меблів, щоб догодити дітям різного віку. Обов'язковими для дитячих є зони сну і відпочинку, навчання, ігрова зона, гардеробна зона або шафа. Подумайте, можливо, якщо дозволяє площа, Ви захочете додати сюди спортивну зону та зону прийому гостей.


Дизайн в 3D

Візуалізація інтер'єру. Дизайнер робить перспективні ескізи приміщення з різних сторін, розробляє всі ідеї дизайну. Знов таки ж, якщо ремонт оновлюватиметься не скоро, дизайн розробляється таким чином, щоб заміною мінімуму елементів можна було досягти суттєвого загального впливу. Наприклад, стіни можна зробити нейтрального кольору, стелю не перегружати складними або дитячими елементами оформлення, а от за допомогою текстилю на ліжку та вікнах, а також за допомогою меблів, досягти бажаного результату. Тоді замінивши ці, суттєві для вираження ідей дизайну елементи, візуально зміниться і весь дизайн.


Ремонт та оздоблення

Після узгодження візуалізацій дизайнер зробить всі креслення, які необхідні майстрам для виконання ремонтних робіт, Вам - для придбання матеріалів оздоблення, меблярам - для виготовлення меблів по дизайну. Зміст пакету креслень може відрізнятися в різних варіантах комплектації проекту. Наприклад, якщо Ви вибрали варіант комплектації без деталізації меблів, то креслень меблів не буде. Такий скорочений варіант можна обрати, якщо Ви плануєте замовляти меблі пізніше, після того як дитина дещо підросте.


Авторський нагляд

Авторський нагляд за виконанням проекту. В процесі реалізації дизайну виникає багато питань. В залежності від того, чи будете їх вирішувати особисто Ви або Ваш підрядник, чи дизайнер, Ви можете замовляти чи не замовляти авторський нагляд за проектом. Авторський нагляд можливий тільки за проектами, що розробляються в тому ж регіоні, де знаходиться дизайн-студія.Ми з задоволенням виконаємо дизайн кімнат для Ваших дітей. Звертайтеся до нас через сторінку контактів або замовляйте проект on-line.