Error:
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 185
Жовтень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн дитячої для дівчинки 4-х років 4.0 із 5. Оцінок : 4

Дизайн дитячої для дівчинки 4-х років

  • Візуалізація
  • Фото
  • Інші кімнати в цьому проекті (2)

Опис проекту

Ідея дизайну. "Будиночок на дереві"

Концепція дизайну. Ми працювали в кімнаті вже з обробкою і нашим завданням було її меблювати. Для такої маленької кімнати потрібно було передбачити велику кількість предметів: спальне місце, робочий стіл, столик "для краси", шафа-пенал, стелажі з іграшками і ігрову зону. Все це вдалося завдяки незвичайному двох'ярусному ліжку. Спальне місце розташували на другому поверсі, а під ним - стелажі для іграшок з висувними ящиками і невелику м'яку зону. Шторки, прикріплені по периметру ліжка, дозволяють сховатися від усіх і відправитися в казковий світ дитячих фантазій. Спальне місце теж прикрашено знімаючим текстилем і гірляндою. Розмір другого ярусу дозволяє комфортно спати, прийняти братів в гості, а також почитати разом казку на ніч з татом. Розміщення робочого столу зумовлено розташуванням вікна. Шафу розмістили в кутку за дверима, столик "для краси" - в нішу поруч з великим дзеркалом, що створило затишний куточок, де мама з донькою можуть підібрати наряд, заплести косички і покружляти у дзеркала.

Основні складності при роботі над проектом. Основна складність полягала в нестачі освітлення і розеток, адже раніше в кімнаті був вивід тільки під стельову люстру, бра на одній зі стін і 4 розетки на протилежних стінах. Ми розмістили додатково бра біля спального місця, люстру, щоб висвітлити перший ярус, точкове освітлення по периметру кімнати і збільшили кількість розеток, щоб була можливість включати настільні лампи і додаткові електроприлади.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Меблі будуть виконані під замовлення з МДФ, частково з дерева, каркас ліжка металевий, обшитий МДФ. Люстра, бра і настільні лампи фірми IKEA із серії Скойг. Килим Art Cat з Інтернет магазину килимів "KILIMI"

Інші проекти дитячих від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея".

Відгук клієнта

Константин С.
Ребенок в восторге от дизайна детской!