Січень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн дитячої для хлопчика шкільного віку і дівчинки 3-х років 4.6 із 5. Оцінок : 5

Дизайн дитячої для хлопчика шкільного віку і дівчинки 3-х років


Опис проекту

Ідея дизайну: Створити яскраву та затишну кімнату, в якій потрібно виділити зону сну, робочу зону та зону для гри, але при цьому об`єднати їх в одну простору кімнату. При цьому слід врахувати два різні характера, адже ця кімната для хлопчика шкільного віку та дівчинки 3х років.

Втілення дизайн-концепції: Кольорова гама дуже яскрава та свіжа (за бажанням клієнта). Кімната розділена на окремі зони для дівчинки і хлопчика. Робоча зона відокремлена від інших зон перегородками-полицями у вигляді жалюзі. Ця ідея проглядається майже у всіх кімнатах квартири.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. Сучасні та компактні двоповерхові ліжка із зоною для гри на першому поверсі. Меблі будуть виконуватися під замовлення із різнокольорового МДФ та МДФ під світле дерево. Для хлопчика обрані прямі та лаконічні форми, а для дівчинки більш плавні, які проглядаються у заокруглених краях меблів (адже це дівчинка, якій 3 рочки). Для хлопчика 7 років спроектоване ліжко під бажаний гараж, двері у зону гри –  червоного кольору. Праворуч від них — крейдова дошка, на якій діти можуть готуватися до школи або просто розважатись. Ігрова зона під ліжком - це своєрідна закрита комірка для хлопчика. На підлозі - килим із зображенням дороги для веселої гри та відпочинку. Піднятися на другий поверх можна по-сходинках (висота кожної сходинки - 220 мм, ширина – 450 мм), в цих сходинках розташовуються "таємні" полиці для різних потрібних,а можливо і зайвих речей. Також є полиці зі сторони шведської стінки.

Ліжко для дівчинки – мрія кожної юної леді. На першому поверсі вільний простір із килимом. На зовнішній стороні бильців зі сходинками, які ведуть на другий поверх, розміщуються полиці та гачки для портфелів. Матеріал меблів – МДФ. Зона на підлозі оснащена додатковим освітленням для комфортної гри, навіть ввечері. Ліжка підсвічені світлодіодною стрічкою білого нейтрального відтінку. Біля вікна великий та просторий із багатьма секціями та полицями стіл для навчання. У деяких зонах стіни пофарбовані, зі сторони хлопчика використані шпалери “ICH - колекція 978353 артикул 978397”, а зі сторони дівчинки - “ICH - колекція 978353 артикул 978399”.

Адреса об'єкта: м. Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Дитяча кімната вийшла дуже яскрава та грайлива. Кожен сантиметр кімнати відіграє певну і важливу для дітей роль. Видно, що батьки дуже піклуються про своїх діточок, адже кожен куточок кімнати був обговорений та продуманий клієнтами.