Error:
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 185
Жовтень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн дитячої для хлопчиків 12 і 14 років 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн дитячої для хлопчиків 12 і 14 років


Опис проекту

Ідея дизайну. Юний вік мешканців кімнати, визначив вибір сучасного стилю з використанням металу і текстур дерева. На підтримку основних меблів, були розроблені полки з кріпленнями з труб і канатів, обрані освітлювальні прилади з чорного металу. Декоративні елементи, а саме картини зі спортивною тематикою і дошка для турнірних записів, підкреслює захоплення дітей спортом.

Концепція дизайну. Розробляючи інтер'єр дитячої для хлопчиків, потрібно було розмістити два спальних місця, робоче місце для кожного з хлопців, невелику тумбу і комод, і не забути про клітку домашнього улюбленця - папуги Тоши. З огляду на вік хлопчиків (12 і 14 років), їх інтереси, захоплення і бажання мати особистий простір, необхідне було знайти рішення, яке влаштувало б кожного. Виходячи з невеликих розмірів кімнати, очевидним було використання двох'ярусного ліжка. Запропоновано було кілька варіантів конструкції, але вибір зупинився на ліжку з перпендикулярним розміщенням спальних місць. Таким чином, біля нижнього ліжка помістився комод, а кожне зі спальних місць вийшло відокремленим.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі. В інтер'єрі використовували контрастні за кольором шпалери фірми Rasch: темні з колекції Passepartout і світлі з дрібної текстурою з колекції Amélie. Активним стилістичним елементом стала люстра фірми Azzardo під назвою Fan Pendant. Практично всі меблі робитимуться під замовлення, а стільці підібрані фірми Signal з назвою Enzo.

Інші проекти дитячих від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея".

Відгук клієнта

Константин С.
Ребенок в восторге от дизайна детской!