Жовтень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн дитячої кімнати з вкрапленнями зеленого кольору 2.5 із 5. Оцінок : 2

Дизайн дитячої кімнати з вкрапленнями зеленого кольору

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайн-проекту "Світла кімната з вкрапленням зеленого кольору"

Концепція дизайн-проекту. Кожні батьки намагаються дати своїй дитині все найкраще, і мої замовники не були винятком. Основним побажанням було комфортне розташування всіх меблів в кімнаті і спокійна кольорова гамма. Створюючи дизайн-проект кімнати для дівчинки, я намагалася функціонально розташувати зону для активного відпочинку, сну і вивчення уроків. Щоб кімната набула вигляду дівчачої я використовувала шпалери з метеликами. Тканина для штор вибрала в яскравих кольорах, оздоблені ажурним мереживом. Особливий затишок кімнаті надає зона відпочинку біля вікна з яскравими подушками і функціональними ящиками. Яскраві зелені елементи підкреслюють індивідуальність інтер'єру.

Матеріали: Шпалери Aura, колекція Forever Young, люстра марки Maxim Lighting, Rondo 5-Light, бра ODEON LIGHT2480 / 1WGEMENA, LED підсвічування.

Адреса об'єкта: м.Дубляні, Львівської області.

Відгук дизайнера

Дизайнер  Леся Карпа
Леся Карпа Інтер'єр створювався легко та не вимушено, можливо тому, що  я сама мама принцеси тому працювала над кімнатою, ніби для неї. Результат переверщив очікування,  замовники задоволенні і з натхненням пристуватимуть до його втілення.