Error:
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 185
Грудень 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн дитячої кімнати юного вченого 5.0 із 5. Оцінок : 5

Дизайн дитячої кімнати юного вченого

  • Візуалізація

Опис проекту

Ідея дизайну: "Лабораторія вченого".

Концепція дизайну і основні матеріали, використані в інтер'єрі.

У цьому проекті максимальну увагу було приділено захопленням замовника і його хобі. А основним завданням було раціонально використовувати простір, розмістивши все необхідне: спальне місце, шафу для зберігання одягу, стелаж для книг і наукове обладнання, письмовий стіл.

В інтер'єрі використовували фотошпалери "Таблиця наукового співробітника" для стіни, уздовж якої стоїть диван (Marta фірми Pufetto, 2000х1000 мм.), А для інших стін - декоративну штукатурку білого кольору. Для підлоги підібрали ламінат темного кольору Quick Step Largo, а плінтус з МДФ під колір двері. Шафа і письмовий стіл будуть зроблені під замовлення з МДФ двох кольорів. Конфігурація шафи являє собою збірну конструкцію з відкритих і закритих секцій. На відкритих полицях господар кімнати зможе розмістити всі речі для дослідів і наукової діяльності. На підтримку загальної тематики розмістили постери із зображенням пробірок, мікроскопа і різних атрибутів наукового світу. Також, ми врахували захоплення малюванням і розмістили трубу, на якій можна підвісити свої малюнки, фото, грамоти. Освітлювальні прилади вибрали фірми Eglo. На вікнах пропонуємо рулонні штори "День - ніч" з синьою смужкою в колір дивана.

Інші проекти дитячих від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея".

Відгук клієнта

Светлана С.
Очень понравилась работа дизайнера. Профессионально и грамотно был построен диалог, учтены все пожелания и предпочтения. Результатом осталась довольна вся семья!