Липень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн дитячої з пандами на стіні 4.8 із 5. Оцінок : 4

Дизайн дитячої з пандами на стіні


Опис проекту

Ідея дизайну:
“Таємне життя пандочок у дитячій кімнаті”.

Втілення дизайн-концепції: Продумуючи інтер’єр для дитини, потрібно на декілька днів стати самим дитиною, щоб розібратися у бажаннях, смаках та особливостях самої дитини.   

Основні матеріали, використані в інтер'єрі: Головним  у кімнаті є ліжко у формі будиночка та цікавий розпис на стіни. Ліжко було спроектовано таким чином, щоб при необхідності можливо було добавити ще одне ліжко для іншої дитини на другий поверх. Розпис на стіні дуже добре вписався у дану кімнату, він надає легкості кімнаті та підтримує дитячу атмосферу. Ліжко виготовлене з МДФ білого, рожевого та блакитного кольорів. Біля узголів’я ліжка знаходиться підвісна поличка, на котрій будуть зберігатися книги для читання дитині перед сном. Біля вікна знаходиться місце для навчання: робочий стіл та підвісний шкафчик для зберігання речей. Біля робочого стола зліва – м’яке місце  для сидіння, на якому можуть присісти батьки, допомагаючи своїй дочці вчити уроки. Також такий диванчик буде місцем відпочинку і дозвілля для подруг дівчинки. Під м’яким сидінням є місце для зберігання речей. Це досить доречно для дитячої кімнати, адже у дитини ДУЖЕ багато іграшок... Гармонічно вписалося вже існуюче у замовників біле сімейне дерево з фотографіями. Біля дверей розмістили велику шафу для зберігання дитячого одягу та інших речей.  

Інші проекти дитячих від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея".


Відгук клієнта

Андрей З.
Всі зауваження враховувались та були запропоновані різні варіанти на вибір. Сподобалось також, що наш дизайнер Неля, ніби відчувала, що буде підходити саме для нас, і пропонувала ті варіанти, які ми ще не встигли озвучити.Результат перевершив наші очікування, і ми задоволені співпрацею. Вдячні за виконану роботу, дякуємо за терпіння і бажаємо вам багато задоволених клієнтів!

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Я повністю занурилася у життя в цій кімнаті, ніби я сама зараз маленька дівчинка, яка насолоджується дитинством, грається, пустує... Згадую, що насправді бути дитиною так ЧУДОВО! Особливо, коли маєш в своїх «апартаментах» таку зручну кімнату. Сподіваюся, дівчинці буде приємно проводити час у своїй кімнаті.