Квітень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн сучасної дитячої кімнати з паризькими мотивами 5.0 із 5. Оцінок : 4

Дизайн сучасної дитячої кімнати з паризькими мотивами


Опис проекту

Ідея дизайну: Сучасна дитяча кімната з паризькими мотивами

Дизайн-концепція:
Концепція всього будинку - різні країни світу. Для дитячої кімнати був обраний Париж.
У дитячій для дівчинки використовувалися ніжні відтінки блакитного і рожевого на фасадах меблів. Біля вікна зробили місце для відпочинку з м'якими подушками і з тумбами під ним. Також воно послужить додатковим місцем для речей. Поруч розташований робочий стіл, а з іншого боку ліжко. В цілому, все виглядає як одна конструкція, як і бажали замовники.
На протилежній стіні розмістили шафу і відкриті полиці для кубків і нагород, так як дівчинка захоплюється танцями і займає призові місця.

Основні матеріали, використані в інтер'єрі:
Основний масив меблів ДСП "EGGER H1213 ST33 В'яз Тоссіні натуральний", і фасади МДФ білий "ADLER NCS S 0500-N", рожевий "ADLER NCS S 1015-Y90R", блакитний "ADLER NCS S 1015-B". Стілець "Signal Soren" сірий (szary). Крісло мішок "Original колір Oxford Dark Gray, розмір Medium". Килим "Loft Shaggy 0001-10 gri 003342".

Інші проекти дитячих від студії дизайну "Інтер'єр-Ідея".

Відгук клієнта

Валентина Б.
Все понравилось! Дизайнер Алексей учёл все наши пожелания и внес свои предложения. В конечном результате получилось стильно и современно. Рекомендую "Интерьер Идею" для реализации самых оригинальных идей. Спасибо!

Відгук дизайнера

Дизайнер  Олексій Шведенко
Олексій Шведенко Гармонійне поєднання в інтер'єр паризьких мотивів та сучасного, легкого стилю для підліткової кімнати.