Площа:


  • проекти гостьових кімнат
Вересень 2018

Ідея дизайну "Затишок в будинку - основа гарного настрою" Концепція дизайну і…

Детальніше ...
Дизайн гостьової кімнати в синьому кольорі з деревом
Березень 2018

Адреса об'єкта: м КиївІдея дизайну: Створити затишну обстановкуДизайн-концепція. Гостьова кімната для молодої…

Детальніше ...
Дизайн сучасної гостьової з геометричними шпалерами
Січень 2018

Ідея дизайну: Зручне місце для відпочинку із виходами в кухню та вітальню.Втілення…

Детальніше ...
Дизайн балкону з виходом в кухню та вітальню
Листопад 2017

Враховувалися побажання дівчинки підліткового віку: створити кімнату для роботи і для відпочинку,…

Детальніше ...
Дизайн дитячої спальні для леді
Листопад 2017

Ідея дизайну. Багато людей відмовляються від балкону та об'єднують його із кімнатою,…

Детальніше ...
Дизайн світлої гостьової кімнати з робочим місцем
Серпень 2017

Стояло завдання оформити гостьову кімнату, яка в майбутньому може бути використана як…

Детальніше ...
Дизайн кімнати з ніжним ментоловим смаком
Сторінка 1 з 4
поради по дизайну гостьової кімнати

Дизайн гостьової кімнати

Гостьовими кімнатами, як правило, називають кімнати будинку або квартири, які призначені для проживання гостей. Але, іноді, гостьовою кімнатою умовно ми називаємо кімнату дорослого сина чи дочки, якщо функціональність кімнати більше, ніж у звичайної спальні: крім сну тут ще зустрічають гостей, працюють або навчаються, і взагалі, проводять багато часу протягом дня. У такому випадку гостьова по функціональності схожа на дитячу, але позбавлена її характерних дитячих ознак.


Дизайн гостьової кімнати, фото якої Вам подобається, Ви можете вислати нам в студію, як побажання по стилю Вашого майбутнього інтер'єру. Для цього при перегляді кімнати натисніть кнопку "Додати до обраного", і кімната буде додана в спеціальну "корзину" цього сайту. Перейдіть до неї, натиснувши "зірочку" біля строчки пошуку зверху сайту. Посилання на всі обрані кімнати Ви можете відправити нам до студії для обговорення ідей дизайну або собі на поштову скриньку для детального огляду і аналізу.дизайн інтер'єру гостьової кімнати

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ГОСТЬОВОЇ


Дизайн гостьових кімнат має набір ознак і типових елементів. З меблів тут, зазвичай, присутній розкладний диван, шафа, стіл, решта - “за смаком”. В основному, підхід до дизайну цих приміщень схожий на дизайн віталень, але, внаслідок менших площ і обмежень бюджету на ремонт, їх оформлення часто виглядає простіше.


Проте, й тут знайдеться місце оригінальним ідеям, якесь незвичне поєднання меблів і фактур стін, гра на контрастах або невелика розписана ділянка стіни та стелі. Головне, щоб все це було вдало вписано в архітектуру приміщення, перемагало незручні форми стін і стелі, було доречним і відображало смаки людей, які тут проживають.5 КРОКІВ РОЗРОБКИ ОПТИМАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ ГОСТЬОВОЇ


Ідея дизайну

Визначте, чи це кімната тільки для гостей, чи, можливо, в неї може бути ширший функціонал. Часто, виділивши окрему кімнату виключно для проживання гостей, наші замовники потім жалкують, що не зробили собі робочий кабінет або окрему столову, або спортзал. Чи дійсно часто до Вас приїжджають гості?Розташування меблів в спальні

Розташуйте меблі так, щоб і відпочивати, і працювати за столом, і спілкуватись сидячи на дивані було зручно і комфортно.
Дизайн в 3D

Виконайте візуалізацію інтер'єру. Для гостьових ми рекомендуємо нейтральну колірну гаму, оскільки вона має, якщо не подобатись геть всім, то принаймні нікого не дратувати.
План креслень

Не економте на кресленнях проекту: будь-який за складністю ремонт можна зробити погано, якщо відсутні деталі - що, де і як потрібно зробити.
Авторський нагляд

Для досягнення найкращого результату, замовте авторський нагляд.

Як і будь-яку кімнату, дизайн інтер'єру гостьової кімнати краще виконає професійний дизайнер інтер'єру.


Замовляйте індивідуальний проект гостьової та інших кімнат у студії “Інтер'єр-Ідея”. Наші контакти Ви знайдете тут. Також Ви можете замовити дизайн on-line, вибравши варіант комплектації проекту на нашому сайті. Ми зв'яжемося з Вами і уточнимо деталі.