Листопад 2017
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн світлої гостьової кімнати з робочим місцем 5.0 із 5. Оцінок : 5

Дизайн світлої гостьової кімнати з робочим місцем


Опис проекту

Ідея дизайну. Багато людей відмовляються від балкону та об'єднують його із кімнатою, перетворюючи дві кімнати в одну розкішну та багатофункціональну кімнату, і ми не є виключенням. Об'єднавши кімнату з балконом, ми створили велику гостьову кімнату з місцем для роботи, своєрідний маленький кабінет з комп'ютерним столом і полицями для книг ... І не забувши про ще одну зону, а саме зону для гостей, де ми використали зручне розкладне ліжко - BLANCHE" Ipsoni"  і велику шафу-купе.

Втілення дизайн-концепції. Кольрова гамма пастельна - спокійна, світла колірна композиція. М'які пастельні відтінки створюють невимушену атмосферу розслаблення і умиротворення. Світлі тони присутні як в текстилі, так і в тонах самих стін.

Матеріали, використані в інтер'єрі. На підлозі використана паркетна дошка тришарова "OLD WOOD" 2-х полосний дуб натуральний. Для покриття стін вибрана декоративна штукатурка двох кольорів. В стелі (у робочій зоні) вмонтовано точкові світильники "KANLUX 71968".  Люстра та бра - з колекції "POLAND". Матеріали корпусних меблів - ДСП білого кольору та під дерево "дуб Гладстоун  пісочний H3309". Меблі виконуються під замовлення. Полиці за диваном підсвічені світлодіодною стрічкою білого нейтрального кольору.  Килим із геометричним візерунком - "Soho 1603-16951".

Адреса об'єкта: м. Київ

Відгук дизайнера

Дизайнер  Неля Шкребтій
Неля Шкребтій Молодий клієнт любить все світле і легке і саме для нього створена ця кімната.