Площа:


  • проекти кухонь
Вересень 2019

Основна задача в дизайні цієї кухні в квартирі в м. Львів -…

Детальніше ...
Затишна чоловіча кухня
Липень 2019

Творче назва проекту, концепція. «Кухня для холостяка». Втілення дизайн-концепції. На прохання господаря…

Детальніше ...
Мінімалістська кухня холостяка
Червень 2019

"Атмосфера Провансу в домашній кухні" Завдання:Основним завданням було створити комфортну домашню провансовую…

Детальніше ...
Дизайн кухні в стилі прованс
Травень 2019

Ідея дизайну:«Американське узбережжя».Поєднання тенденцій американського стилю з атмосферою Середземномор'я. Основне завдання -…

Детальніше ...
Поєднання тенденцій американського стилю з атмосферою Середземномор'я в дизайні кухні
Березень 2019

Ідея дизайну: “Сміливість у поєднанні світлих тонів з досить вираженими чорними акцентами”.Втілення…

Детальніше ...
Поєднання контрастів в кухні-їдальні
Січень 2019

Дизайн кухні в стилі нью-класик Дизайн кухні в Луцьку

Детальніше ...
Дизайнерські кухні в стилі нео-класу
Сторінка 1 з 7
поради по дизайну кухні

Дизайн кухні

Кухня - це одне з найскладніших приміщень в дизайні житлових інтер'єрів. Сучасні кухні, дизайн яких все більше схожий на виставковий стенд новітніх технологій, мають розроблятися дизайнерами, які слідкують за технологічним прогресом у цій галузі і не важливо де знаходиться об'єкт дизайну, чи то місто Львів, Київ, Черкаси або інші міста України.


В квартирах найчастіше реалізувати всі побажання замовника неможливо, так як не дозволяє площа приміщення. У такому випадку доводиться шукати компроміс між красою і функціональністю. Причому підсумковий результат може істотно залежати від індивідуальних потреб замовника і його пріоритетів.СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН КУХНІ


Інтер'єр кухні істотно зав'язаний на дизайні кухонних меблів, який, у свою чергу, залежить від потреб господині та її сім'ї, виробничих стандартів меблів, правил ергономіки і зручності.


Вдало підібрана техніка може мати значний вплив на загальне оформлення кухні. Фото реалізованих проектів кухонь чітко це показують.


сучасний дизайн кухні фото

ДИЗАЙН КУХНІ В БУДИНКУ


Дизайни кухні в приватних будинках, зазвичай, простіший, оскільки площа приміщення тут більша. Тому завдання істотно спрощується і відкривається більше можливостей урізноманітнити дизайн: можна зробити кухню в класичному стилі, зробити частину кухонних меблів окремо від основного кухонного гарнітуру, так званим, острівцем; або, наприклад, додати барну стійку, як ми це зробили, розробляючи дизайн кухні в квартирі (фото). Останній прийом ми рекомендуємо використовувати, якщо барна стійка знайде своє практичне застосування, а не служитиме тільки як прийом зонування приміщення. Кутові кухні, дизайни яких ми виконували, досить часто містять цей елемент.


Дизайн кухні в українському стилі набуває популярності як серед власників квартир, так і в приватних будинках. Звичайно, в такому випадку необхідно все житло зробити в українському стилі, щоб зберегти цілісність концепції.


Знання матеріалів, використовуваних при виготовленні меблів, їх характеристик і вартості також має величезне значення для процесу розробки дизайну кухні.


дизайн класичної кухні

ОФОРМЛЕННЯ КУХНІ


Так як деякі ідеї можливо реалізувати тільки в матеріалах, які можуть бути в десятки разів дорожче аналогічних стандартних матеріалів. наприклад, стільниці зі штучного або натурального каменю - це перша ознака кухні VIP-рівня. Дизайнерські кухні з натурального дерева також дорогий варіант. Дизайнер повинен розуміти приблизний діапазон вартості кухні на етапі її розробки, щоб малювати проект максимально можливий і доступний для реалізації. Звичайно, дизайн класичної кухні майже неможливо зробити в економ-сегменті. Класичні кухні - дизайн для VIP-сегменту.


Якщо дизайн, наприклад, вітальні можна виконати проробивши меблі орієнтовно або не проробляючи зовсім, то планування кухні тісно зав'язаний на деталях меблів: не розібравшись як конкретно буде розміщена техніка, що буде зберігатися в якій шафці, буде не зрозуміло, де краще вивести електрику і вистачить чи цих меблів взагалі. Тому відкладати дизайн меблів на час після виконання ремонту вкрай небажано.


Дизайн кухні

То “з якого ж боку підійти” до дизайну кухні і які ідеї ми можемо запропонувати?


    • необхідно сформувати бажаний кінцевий результат: яку техніку Ви б хотіли розмістити на кухні, яка довжина поверхні стільниці Вам необхідна для комфортної роботи на кухні, на скільки осіб необхідний стіл, який стиль і матеріали Вам ближчі до душі.

  • необхідно порівняти бажаний кінцевий результат з реальною ситуацією: площею приміщення, можливостями власного гаманця і стилем всієї квартири. Якщо бажання не співпадають з можливостями, необхідно розставити пріорітети, вирішити, що дійсно важливо реалізувати, а від чого слід відмовитися. Зазвичай, багато таких “конфліктуючих” бажань виявляється на наступному етапі.

ЯК ПРАЦЮЄ ДИЗАЙНЕР КУХНІ


Дизайнер кухні розробляє оптимальний план, зважаючи на потреби і побажання замовника і своє бачення найкращого результату

Наступним кроком робиться функціональний план або, що те ж саме, план розташування меблів. Дизайнер кухні розробляє оптимальний план, зважаючи на потреби і побажання замовника і своє бачення найкращого результату. Якщо існують чинники, які унеможливлюють створення єдиного варіанту, який би враховував всі побажання, то робиться декілька варіантів, кожен зі своїми плюсами і мінусами. Наприклад, побажання замовника розташувати кухонну мийку напроти вікна зробить неможливим розташування на кухні барної стійки. Якщо клієнту в такому випадку наперед незрозуміло який варіант буде більш пріорітетним, дизайнер зробить плани обох варіантів на розгляд.


Після узгодження орієнтовного плану розташування меблів, робиться комп’ютерна візуалізація, під час якої меблі розробляються більш детально, як і інтер’єр в цілому. Звичайно, попередньо узгоджується стильовий напрямок інтер’єру шляхом посилань на фотографії та візуалізації інтер’єрів в журналах або на різноманітних інтернет-сайтах.


Під час першого показу візуалізацій, проходить обговорення оцінки дизайну замовником. Якщо замовник не узгоджує візуалізацію одразу, в проект вносяться корективи й уточнення і візуалізація перероблюється. При правильному, послідовному, поетапному підході до розробки дизайну достатньо однієї-двох таких переробок.


Після узгодження кольорових зображень дизайнер кухні робить всі креслення, що необхідні для виконання ремонту кухні та меблювання. Таким чином, наші замовники отримують інтер’єри кухонь, які підходять їм і функціонально, і по кольору, і по стилю, і по гаманцю. Ми також запропонуємо Вам майстрів-ремонтників та оптимальну студію виготовлення меблів, якщо виникне така необхідність, для того, щоб правильно з’єднати ідеї на папері з їх реалізацією.

На цьому фото кухні Ви можете подивитися підсумковий результат по одному з наших проектів.

Замовляйте дизайн інтер'єру та меблів в студії “Інтер'єр-Ідея”.