Площа:


  • проекти кухонь-студій
Січень 2020

Господиня кухні дуже мріяла про світлу, простору та функціональну кухню. Було розроблено…

Детальніше ...
Кілька відтінків кави. кухня студія
Січень 2020

Існує думка, що білі інтер'єри нудні, нецікаві і по-лікарняному стерильні. Цей проект…

Детальніше ...
Біла, але не нудна, кухня-студія
Грудень 2019

Ідея дизайну: Коли деталей інтер'єру не буває занадто багато, а різні дрібниці…

Детальніше ...
Кухня-студія з ефектними деталями
Листопад 2019

Ідеєю дизайну кухні-студії було показати статусність і цілеспрямованість клієнта як в житті,…

Детальніше ...
Кухня-студія "Класика поза часом"
Жовтень 2019

Ідеєю дизайну кухні-студії було створити комфортний і затишний інтер'єр для того, щоб…

Детальніше ...
Кухня-студія «Бірюзова гавань»
Жовтень 2019

Основна задача: Розробити дизайн кухні-вітальні в стилі сучасної класики з використанням елементів…

Детальніше ...
Кухня-вітальня в відпускному будиночку за кордоном
Сторінка 1 з 9
поради по дизайну кухні-студії

Дизайн кухні-студії

кухня студія дизайн

Серед житлових приміщень дизайн кухні з вітальнею, мабуть, найцікавіший в розробці. Якщо у випадку звичайних прямокутних приміщень замовнику може здатися, що, мовляв, “що тут думати, я і сам все розроблю”, то у випадку з дизайном квартири студії постає низка питань:
  • як зонувати приміщення, щоб позначити окремі ділянки з різним функціоналом, і чи потрібно це робити.Вирішуючи ці завдання самостійно можна зробити ряд помилок. Найпоширеніші з них наступні:


    • повністю прибрати стіни між вітальнею, кухнею і коридором. У цьому випадку зазвичай стає незручно розмістити меблі, кухонну техніку і телевізор.

  • спроби застосувати дизайн, десь побачений замовником, без урахування конфігурації, розмірів свого приміщення і Ваших потреб.


Якщо Ви хочете, щоб кухня-студія була індивідуальною, її дизайн враховував Ваші функціональні вимоги, психологічні особливості сприйняття, а також будівельні нормативи, замовляйте дизайн-проект в нашій студії. Ще на етапі планувального рішення Ви побачите, що є багато можливостей зробити дизайн кухні-вітальні унікальним, не кажучи вже про деталі, які будуть розроблені на етапі візуалізації.кухня-студія в класичному стилі

ЯК РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ДИЗАЙН КВАРТИРИ-СТУДІЇ?


Дизайн цього приміщення варто замовляти хоча б тому, що це найскладніше приміщення серед житлових.


Грамотно зробити облаштування кухні само по собі досить складно, а, зважаючи на величезну роль кухні-студії у дизайні всього житлового простору, відповідь на питання про замовлення його дизайну, ми вважаємо, очевидна.

ТОЖ, З ЧОГО ПОЧАТИ?


Дизайн кухні-студії

Необхідно одразу прояснити декілька технічних нюансів: дизайни кухні з вітальнею, які повністю об’єднані в одне приміщення можливі тільки, якщо у Вашій кухні не використовується газ. Інакше, необхідно передбачити можливість закривання кухні дверима. Якщо Вас дратують запахи їжі, то, також, потрібно ставити двері - ніяка витяжка не здатна повністю позбавити вітальню від запахів.План креслень

З великими дверима чи без, Ви все ж вирішили зробити кухню-студію. Тепер необхідно на плані в масштабі вирішити принцип розташування меблів. Зверніть увагу на наступне: розташуйте телевізор у вітальні так, щоб в ньому не відзеркалювалось вікно, найкраще так, щоб його можна було дивитись і з кухні; якщо Ви відмовились від передпокою, як окремої кімнати, зробіть його не прохідною зоною. Щоб, ідучи на кухню, Вам не прийшлось ходити по відносно брудній плитці. Один з варіантів розташування меблів - це дизайн кухні з барною стійкою, яка може слугувати зонуючим елементом між кухнею і вітальнею.


Дизайн в 3D

Далі все відбувається, як і в дизайні інших кімнат, за звичною схемою: робиться комп’ютерна візуалізація, вона обговорюється з замовником, вносяться правки. Протягом цього процесу узгоджуються матеріали, форми і кольори.
Авторський нагляд

По узгодженій візуалізації виконуються всі необхідні креслення. Дизайн-проект видається замовнику. За попередньою домовленістю ведеться або не ведеться авторський нагляд.
Ознайомтеся з нашим багатим портфоліо "кухні-студії" і звертайтеся за консультацією або дизайн-проектом будь-яким зручним для Вас способом.