Площа:


  • проекти кухонь-студій
Жовтень 2019

Ідеєю дизайну кухні-студії було створити комфортний і затишний інтер'єр для того, щоб…

Детальніше ...
Кухня-студія «Бірюзова гавань»
Жовтень 2019

Основна задача: Розробити дизайн кухні-вітальні в стилі сучасної класики з використанням елементів…

Детальніше ...
Кухня-вітальня в відпускному будиночку за кордоном
Серпень 2019

Концепція.«Стильність і затишок». Втілення дизайн-концепції.Основний проханням замовників було зробити вітальню, кухню і…

Детальніше ...
Стильна і затишна кухня-студія
Липень 2019

Творча назва проекту, концепція. «Шляхетний затишок». Дизайн вітальні перероблявся, так як початковий…

Детальніше ...
Шляхетний затишок в дизайні вітальні-студії
Липень 2019

 Ідея дизайну: “ Легкість та вишуканість ”.Втілення дизайн-концепції:Потрібно було вписати легку та…

Детальніше ...
Легкість і вишуканість в дизайні кухні-студії
Червень 2019

Ідея дизайну: Контраст в усьому.Втілення дизайн-концепції: Головним проханням клієнтів було використання світлих…

Детальніше ...
Кухня-студія в стилі сучасна класика
Сторінка 1 з 9
поради по дизайну кухні-студії

Дизайн кухні-студії

кухня студія дизайн

Серед житлових приміщень дизайн кухні з вітальнею, мабуть, найцікавіший в розробці. Якщо у випадку звичайних прямокутних приміщень замовнику може здатися, що, мовляв, “що тут думати, я і сам все розроблю”, то у випадку з дизайном квартири студії постає низка питань:
  • як зонувати приміщення, щоб позначити окремі ділянки з різним функціоналом, і чи потрібно це робити.Вирішуючи ці завдання самостійно можна зробити ряд помилок. Найпоширеніші з них наступні:


    • повністю прибрати стіни між вітальнею, кухнею і коридором. У цьому випадку зазвичай стає незручно розмістити меблі, кухонну техніку і телевізор.

  • спроби застосувати дизайн, десь побачений замовником, без урахування конфігурації, розмірів свого приміщення і Ваших потреб.


Якщо Ви хочете, щоб кухня-студія була індивідуальною, її дизайн враховував Ваші функціональні вимоги, психологічні особливості сприйняття, а також будівельні нормативи, замовляйте дизайн-проект в нашій студії. Ще на етапі планувального рішення Ви побачите, що є багато можливостей зробити дизайн кухні-вітальні унікальним, не кажучи вже про деталі, які будуть розроблені на етапі візуалізації.кухня-студія в класичному стилі

ЯК РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ДИЗАЙН КВАРТИРИ-СТУДІЇ?


Дизайн цього приміщення варто замовляти хоча б тому, що це найскладніше приміщення серед житлових.


Грамотно зробити облаштування кухні само по собі досить складно, а, зважаючи на величезну роль кухні-студії у дизайні всього житлового простору, відповідь на питання про замовлення його дизайну, ми вважаємо, очевидна.

ТОЖ, З ЧОГО ПОЧАТИ?


Дизайн кухні-студії

Необхідно одразу прояснити декілька технічних нюансів: дизайни кухні з вітальнею, які повністю об’єднані в одне приміщення можливі тільки, якщо у Вашій кухні не використовується газ. Інакше, необхідно передбачити можливість закривання кухні дверима. Якщо Вас дратують запахи їжі, то, також, потрібно ставити двері - ніяка витяжка не здатна повністю позбавити вітальню від запахів.План креслень

З великими дверима чи без, Ви все ж вирішили зробити кухню-студію. Тепер необхідно на плані в масштабі вирішити принцип розташування меблів. Зверніть увагу на наступне: розташуйте телевізор у вітальні так, щоб в ньому не відзеркалювалось вікно, найкраще так, щоб його можна було дивитись і з кухні; якщо Ви відмовились від передпокою, як окремої кімнати, зробіть його не прохідною зоною. Щоб, ідучи на кухню, Вам не прийшлось ходити по відносно брудній плитці. Один з варіантів розташування меблів - це дизайн кухні з барною стійкою, яка може слугувати зонуючим елементом між кухнею і вітальнею.


Дизайн в 3D

Далі все відбувається, як і в дизайні інших кімнат, за звичною схемою: робиться комп’ютерна візуалізація, вона обговорюється з замовником, вносяться правки. Протягом цього процесу узгоджуються матеріали, форми і кольори.
Авторський нагляд

По узгодженій візуалізації виконуються всі необхідні креслення. Дизайн-проект видається замовнику. За попередньою домовленістю ведеться або не ведеться авторський нагляд.
Ознайомтеся з нашим багатим портфоліо "кухні-студії" і звертайтеся за консультацією або дизайн-проектом будь-яким зручним для Вас способом.