Площа:


  • проекти кухонь-студій
Березень 2018

Адреса об'єкта: м. Київ. Ідея дизайну: Створити затишну обстановку для молодої пари.Дизайн-концепція: Квартиру…

Детальніше ...
Сучасний дизайн кухні-студії
Лютий 2018

Ідея дизайну і творча назва проекту. Інтер'єр студії - просторе планування, зручне…

Детальніше ...
Дизайн компактної кухні-студії в сучасному стилі
Грудень 2017

Ідея дизайну. Простір з одним вікном зробити світлим та затишнимДизайн-концепція. Приміщення  кухні-студії…

Детальніше ...
Дизайн компактної кухні-студії в стилі мінімалізм
Листопад 2017

У приміщенні розділені кухня і вітальня. Перестінок оформили плиткою під дерево і…

Детальніше ...
Дизайн кухні-вітальні в мятном кольорі
Листопад 2017

Ідея дизайну, концепція. «Інтер'єр з чоловічим характером».Інтер'єр розроблений для молодого, неодруженого чоловіка,…

Детальніше ...
Дизайн кухні-студії для молодого чоловіка
Жовтень 2017

Ідея дизайну. Єднання з природоюКонцепція дизайну. Зробити інтер'єр максимально комфортним для замовника.Неоголошене…

Детальніше ...
Розробка інтер'єру вітальні і кухні в каркасному смарт будинку
Сторінка 1 з 8
поради по дизайну кухні-студії

Дизайн кухні-студії

кухня студія дизайн

Серед житлових приміщень дизайн кухні з вітальнею, мабуть, найцікавіший в розробці. Якщо у випадку звичайних прямокутних приміщень замовнику може здатися, що, мовляв, “що тут думати, я і сам все розроблю”, то у випадку з дизайном квартири студії постає низка питань:
  • як зонувати приміщення, щоб позначити окремі ділянки з різним функціоналом, і чи потрібно це робити.Вирішуючи ці завдання самостійно можна зробити ряд помилок. Найпоширеніші з них наступні:


    • повністю прибрати стіни між вітальнею, кухнею і коридором. У цьому випадку зазвичай стає незручно розмістити меблі, кухонну техніку і телевізор.

  • спроби застосувати дизайн, десь побачений замовником, без урахування конфігурації, розмірів свого приміщення і Ваших потреб.


Якщо Ви хочете, щоб кухня-студія була індивідуальною, її дизайн враховував Ваші функціональні вимоги, психологічні особливості сприйняття, а також будівельні нормативи, замовляйте дизайн-проект в нашій студії. Ще на етапі планувального рішення Ви побачите, що є багато можливостей зробити дизайн кухні-вітальні унікальним, не кажучи вже про деталі, які будуть розроблені на етапі візуалізації.кухня-студія в класичному стилі

ЯК РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ДИЗАЙН КВАРТИРИ-СТУДІЇ?


Дизайн цього приміщення варто замовляти хоча б тому, що це найскладніше приміщення серед житлових.


Грамотно зробити облаштування кухні само по собі досить складно, а, зважаючи на величезну роль кухні-студії у дизайні всього житлового простору, відповідь на питання про замовлення його дизайну, ми вважаємо, очевидна.

ТОЖ, З ЧОГО ПОЧАТИ?


Дизайн кухні-студії

Необхідно одразу прояснити декілька технічних нюансів: дизайни кухні з вітальнею, які повністю об’єднані в одне приміщення можливі тільки, якщо у Вашій кухні не використовується газ. Інакше, необхідно передбачити можливість закривання кухні дверима. Якщо Вас дратують запахи їжі, то, також, потрібно ставити двері - ніяка витяжка не здатна повністю позбавити вітальню від запахів.План креслень

З великими дверима чи без, Ви все ж вирішили зробити кухню-студію. Тепер необхідно на плані в масштабі вирішити принцип розташування меблів. Зверніть увагу на наступне: розташуйте телевізор у вітальні так, щоб в ньому не відзеркалювалось вікно, найкраще так, щоб його можна було дивитись і з кухні; якщо Ви відмовились від передпокою, як окремої кімнати, зробіть його не прохідною зоною. Щоб, ідучи на кухню, Вам не прийшлось ходити по відносно брудній плитці. Один з варіантів розташування меблів - це дизайн кухні з барною стійкою, яка може слугувати зонуючим елементом між кухнею і вітальнею.


Дизайн в 3D

Далі все відбувається, як і в дизайні інших кімнат, за звичною схемою: робиться комп’ютерна візуалізація, вона обговорюється з замовником, вносяться правки. Протягом цього процесу узгоджуються матеріали, форми і кольори.
Авторський нагляд

По узгодженій візуалізації виконуються всі необхідні креслення. Дизайн-проект видається замовнику. За попередньою домовленістю ведеться або не ведеться авторський нагляд.
Ознайомтеся з нашим багатим портфоліо "кухні-студії" і звертайтеся за консультацією або дизайн-проектом будь-яким зручним для Вас способом.