Жовтень 2018
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кухні-вітальні з яскравими акцентами 5.0 із 5. Оцінок : 3

Дизайн кухні-вітальні з яскравими акцентами

  • Візуалізація

Опис проекту

Концепція дизайну:
Квартира розробляється для молодої дівчини.
При спілкуванні з замовницею прозвучали слова, що вона дуже любить сірий / графітовий, хотіла б зробити яскраві акценти, можливо рожевий, можливо додати ще якісь кольори, але при цьому дуже боїться затемнити і без того невелике приміщення.
Під час розробки були враховані ці побажання.
Використовується 4 основних кольори - білий, як основа, сірий і графітовий як додаткова "підкладка" для акцентуації і в рівних ступенях використовуються рожевий і зелений.
Мною було прийнято схему зворотного відображення.
Тобто кухня біла з рожевим фартухом і акцентами у вигляді підвісних горщиків із зеленню (які я запропонувала використовувати в якості підвісних міні-грядок) і картини, в протилежному боці, використовується основний графітовий колір, з фактурою, тепла підсвічування (у відповідь кухонної) і зелений диван з невеликою кількістю рожевих деталей.
Якщо дивитися на диван з боку кухні - бачимо праворуч 3 дерев'яні панелі - це розсувні стіна.
Замовниця хотіла б мати доступ світла в спальню, але при цьому вона хотіла б в разі, якщо у неї хтось в гостях, мати можливість закривати повністю це приміщення і мати окремий вхід.
Рішенням стало створення такої розсувної системи, яка складається і перетворює двушку в простору студію, в той же час, коли хтось в гостях - у нас виходить окрема закрита майстер спальня.
Основні матеріали:
Штукатурка з різною фактурою, паркет, керамо-гранітна плитка, дерев'яні панелі і бруски.