Листопад 2016
Залиште свою оцінку:
Рейтинг: Дизайн кухні-студії кольору гіркого шоколаду 4.3 із 5. Оцінок : 3

Дизайн кухні-студії кольору гіркого шоколаду

  • Візуалізація
  • Інші кімнати в цьому проекті (1)

Опис проекту

Ідея дизайну. "Швейцарський шоколад"


Концепція дизайну. Рішення об'єднати три приміщення в одне виявилося дуже вдалим. Завдяки цьому прийому вдалося розширити зовсім невелику площу вітальні. Інтер'єр вийшов досить суворим і витриманим. Прості прямі форми меблів розбавляє люстра незвичайної форми. В її формі читається щось космічне, особливо на тлі темної натяжної стелі. Колірна гамма, використана в інтер'єрі - спокійна, колір підлоги повторюється і в спальні, в зоні кухні і передпокою - плитка під дерево в колір ламінату. Основні стіни - це фарбування, в зоні з телевізором - декоративна штукатурка.


Інтер'єр кухні. Зона кухні є абсолютним втіленням мінімалістичного стилю і виділяється лаконічністю форм, простотою, точністю і симетричністю композиції. Кухонні меблі відрізняються великою кількістю плоских фасадів в двох кольорах: сірий металік і яскравий лимонний колір. Навіть ручки заховані спеціально, за рахунок цього виразність стилю ще більше підкреслюються. Для кухонного фартуха вибрано скіналі м'ятного кольору, підсвіченого світлодіодною стрічкою. Столову групу прикрашають легендарні пластикові стільці від відомих дизайнерів меблів Рей і Чарльза Імс, дизайн яких розроблений в 1950 році, і які стали першими пластиковими стільцями, запущеними в масове виробництво.


Адреса об'єкту. м. Черкаси


Відгук дизайнера. В результаті вдалого перепланування приміщення вийшло дуже лаконічним і затишним. Тут буде приємно і приймати гостей, і усамітнитися ввечері з чашкою какао і плиткою гіркого швейцарського шоколаду. По інтер'єру кухні особливим побажанням замовників було використання фотошпалер на всю висоту стіни із зображенням промислового моста. Подружжя багато подорожують і роблять незвичайні знімки, тому зможуть надалі використовувати своє власне зображення в якості шпалер.

Відгук клієнта

Артур Р.
Дуже щирі люди. Дуже задоволені роботою. Дякуємо, що допомогли втілити в життя наші бажання та бачення нашого помешкання.